Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért méregetnek öltözködés...

Miért méregetnek öltözködés közben? Mit tudnék tenni,hogy oldjam a dolgot?

Figyelt kérdés
Munkahelyen együtt szoktunk nők átöltözni a munkaruhába. És észre vettem, hogy már egy ideje bámul kettő nő, minden egyes nap. Olyan mintha méregetnének. Kicsit olyan érzésem van mintha azért néznének,hogy na vajon mibe tudnak belekötni. Vékony vagyok amúgy egyedüliként, mindenki más rajtam kívül vagy feleslege van, vagy nagyon durván kövér. Sajnos egy olyan munkahelyen dolgozom, ahol mindenkit kibeszélnek, rosszindulatúak, pletykálnak és hamis híreket keltenek személyekről. Fura érzésem van velük kapcsolatban mikor bámulnak én senkit sem szoktam végig nézni. A zsigereimben érzem, hogy azért bámulnak,hogy valami hülyeséget kreáljanak rólam vagy valami hibát találjanak a testemen. Mert ők nagyon nincsenek megelégedve magukkal. És mindig mindenkiben a rosszat keresik. Amúgy néha már el is röhögöm magam, amikor látom na megint bámulnak.

2023. máj. 1. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Nagyon el vagy szállva magadtól,ami persze lehet reakció az önbizalom általános hiányára.

Javaslom, hogy az önbizalom hiánnyal foglalkozz, a többi jön magától, és felesleges dolgokkal sem fogsz foglalkozni.

2023. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy a csajokra buknak-e hogy állandóan bámulnak?
2023. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos irigyek, az alakodra
2023. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már én is sokszor megéltem több különböző munkahelyen, de még nem jöttem rá a pszichológiájára.


#1 Nem gondolod hogy inkább a kukkolóknak van önbizalomhiánya?

2023. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

#5:

A kérdezőnek meg marhára nem minket kéne megkérdeznie, hanem azokat, akik bámulják.

2023. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Néha azon kapom magam, hogy akaratlanul bámulok másokat. Talán segíthet a válaszom és remélem nem ítélsz el. Van, hogy azon akad meg a szemem, amiben hasonló hozzám a másik. Ilyenkor jó érzés, hogy nem vagyok egyedül egy adott tulajdonsággal. Például egy kolléganőm ugyanúgy küzd az erős szőrzettel mint én. Nyilván nem kérdeztem rá, hogy neki mi áll a háttérben, amikor kiszúrtam az állán a borostát. Viszont jó tudni, hogy nem csak én kaparom a képem mindennap, mint egy férfi. Olyan is előfordul, amire te gondolsz, hogy valakinek irigylem valamijét, de azért nem csak ez állhat a dolgok mögött. Sőt, néha az irigyelt dolog abszolút tanulható, mint pl. az, hogy hogyan lehet másodpercek alatt átöltözni, amikor hideg van. Igyekszem nem feltűnően nézni az embereket. Tudom, hogy ez egy rossz szokás. De nem minden rossz szokás mögött áll rossz indulat. Remélem ezt sikerült átadnom.
2023. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze értem, lehet ilyenről van szó. Azért feltételezek rosszindulatot, mert ismerem őket, x éve itt dolgozom. Mindenkit kibeszélnek, olyan dolgokat terjesztenek másról,ami nem igaz. Kibeszélik kinek ronda a férje. Mindig szidnak valakit. Rosszindulatúak, gonoszak. Vájkálnak mások életében, pénztárcájában stb. Egy pozitív megnyilvánulást nem láttam még tőlük. Egy mérgező közeg gyakorlatilag. Emiatt feltételezem, hogy most mögöttem kreálnak valamit és azért bámulnak, hogy mi negatívat találnak rajtam, amit majd kibeszélhetnek.
2023. máj. 1. 22:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen el kell fogadni, hogy minden ember egyedi, ha kövér vagy foggyál le, ha sovány hízzál meg, semmi nem jó nekik mindenbe belekötnek az ilyenekkel nem kell foglalkozni, egyszerűen csak el kell fogadni, hogy vannak olyanok akiknek semmi nem jó, én is ismerek ilyen embereket és ez testsúlytól független.A boldog ember nem kritizál másokat.
2023. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kék pancake ***** válasza:
53%
Keress valakit, akivel szövetkezhetsz ellenük.
2023. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 hosszúhajú ***** válasza:
szerintem is megnézik ha valaki egyedüliként vékony, meg talán szeretnének olyanok lenni. de mi lenne ha megdicsérnél egyszer valamit rajtuk? nem lehet hogy kedvesebbek lennének?
2023. máj. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!