Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbanapra mit illene felvenni...

Próbanapra mit illene felvenni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

sziasztok!

nem szoktam ide írni, de nem nagyon tudok kihez fordulni e téren, mert mindenki mást mond, úgyhogy megpróbálom, hátha 😄

17 éves vagyok, felszolgálóként szeretnék dolgozni, júniusban lesz egy próbanapom. máskor is dolgoztam, csak nem a vendéglátásban.

mivel meleg lesz, nem tudom, hogy egy csinosabb ruhát vegyek fel (nyárias, picit dekoltázsvillantós), vagy egy rövidnadrágot és rövidujjút (biker shorts és egy egyszínű póló). és egy fehér sportcipőre gondoltam, ami kényelmes.

nem egy michelin-csillagos étteremről beszélünk, de azért nagyon igényes hely.

mivel próbanapról beszélek, nem munkanapról, nem dolgoznék úgy, viszont nem is szeretnék sem túl-, sem alulöltözni.

segítségeteket előre is köszönöm!

++ akinek van tapasztalata ebben, próbanapon mire lehet számítani? sajnos csak egy időpontot kaptam, más felvilágosítással nem szolgáltak



2023. ápr. 29. 21:46
A kérdező szavazást indított:
csinosabb ruha
rövidnadrág, rövidujjú
10 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Ruha nem való munkahelyre. Nadrág mindenképp a legpraktikusabb, de abból sem rövid. Nálunk térdig érő nadrág/szoknya elfogadott, csak zárt cipő. Nem villantunk dekoltázst munkahelyen, mert komolytalanná tesz. Egy normál egyszínű póló, térdig érő nadrággal szerintem az ideális.
2023. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Azt ugye tudod, hogy nincs olyan hogy próbanap. Kb ingyen dolgozol.egy napot a munkáltató meg majd nem fizet ki...
2023. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Ja és a póló nem átlátszó, és melltartót vegyél a póló alá. Nálunk volt akinek ez nem volt evidens, nagyon kellemetlen volt ezért szólni a diáklánynak.
2023. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Short semmilyen étterembe nemvaló a felszolgálóknak és a dekoltázzsal is csak mértékkel.
2023. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, neked nincs szád? Ha csak írni tudsz, beszélni nem, úgy nehéz lesz kiszolgálni a vendégeket. Miért nem kérdezted meg, hogy mit vegyél fel? Mondjuk nagy shopping felesleges, mert a 2-esnek igaza van. Mondjuk én ha bemennék egy étterembe, és egy biciklis gatyás sportcipős spiné jönne kiszolgálni, asszem kimennék.
2023. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

" de azért nagyon igényes hely."


SHortban haza fognak azonnal küldeni.

2023. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg igényes hely és nem egy út széli kis büfé, akkor a biciklisnadrágot felejtsd el, ennél azért elegánsabb öltözéket várnak el. Nézd meg miben vannak a többiek és valami ahhoz hasonlót vegyél fel te is.
2023. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Rövid nadrágba, pláne biciklis nadrágba NEM illik menni munkahelyre vagy leendő munkahelyre. Legalábbis ha nem laci konyhájáról van szó.
2023. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

akkor a ruha egyértelműen kilőve :D

2023. ápr. 29. 22:40
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

17 évesen azért már illene tudni olyan alap dolgokat, hogy biciklisnadrágban, meg egyáltalán, térd fölé érőben nem megyünk dolgozni. bármilyen hely is.

hosszú fekete nadrág/ha nagyon muszáj, fekete farmer, fekete cipő, a zokni is sötét, fehér póló vagy blúz, leér a nadrágig és takarja a vállat, testszínű melltartó, a fehér átüt. a hajad fogd össze.

2023. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!