Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit kapnak mostanság a...

Mennyit kapnak mostanság a segédmunkások a kőműves mellett?

Figyelt kérdés

2023. máj. 1. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

30 000 huf per nap!!!!!



A Nyugati , Blaha aluljaroban reggel 7-re odaalnak munkasruhaban a segedmunkat akarok es leszolitjak oket az epitoipari vallalkozok. Ez most adivat.

2023. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Miért van lepontozva egy válasz, ha egyszer az a tapasztalata?

Hajdú-Bihar, Debrecen

25 ezer/fő.

Érintettek vagyunk, az infó biztos. Mármint ennél a vállalkozónál ennyi.

Ezen melyik tény lesz a lepontoznivaló?

2023. máj. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
25 ezer/fő/nap. Így akartam.
2023. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Az, hogy csak néhány fizet ennyit, azok közül is általában amelyik nem jelent be vagy csak 4 órára és dolgozol 10-et.

Unalmas már ez az emberhülyítés, hogy a kasszás meg a kőműves segédmelós 600 ezreket visz haza, ami egyrészt kamu, de ha mégis akkor nincs megemlítve, hogy "milyen áron".

2023. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Szétmegy a derekad meg mindened úgy széthajtanak, bejelentve nem vagy, csak hátrányokat tudok felsorolni.
2023. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem a magyar embereket komolyan. Ez az utolsó kettő válasz csak a fejetekben van. Nem ez volt a kérdés. Miért kell ez az állandó kombinálás, szakértés, közléskényszer? Tökmindegy, hogy igaz vagy nem, nem ez volt a kérdés.
2023. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Én azt láttam itt Budapesten 35ezer/nap. Igaz azok 12 órát nyomták és kemény fizikai melójuk volt.
2023. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
100.000 forint/nap alatt fel se kelnek...mit gondolsz, aprópénzért végeznek ilyen komoly tudást igénylő munkát? Miből tankolnának a Ferrari-ba, vagy miből fizetnének a kertészt és a bejárónőt?
2023. máj. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!