Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha vendégeket vár az ember a...

Ha vendégeket vár az ember a munkahelyen, önző dolog kérni, hogy hozzanak is valamit? (Csoki, bon-bon stb.)

Figyelt kérdés
Mikor vendégeskedő főnökök jönnek a munkahelyre, akkor tisztának és rendezettnek kell lenni mindennek, mikor ezeket a feltételeket teljesíti az alkalmazott, sőt még szorgoskodik is, hogy kedvező benyomást keltsen a cég, akkor közlik vele, hogy nem elég alapos, ismételje meg a folyamatokat. Aztán már, olyan tiszta lesz minden, hogy tojást lehetne enni a bútorokról. Mikor a munkavállaló a munkavégzésnél magát érvényesíti, korábban is erre törekedett, akkor sok kár, veszteség, negatív visszacsatolás jellemezte a munkavégzést, persze voltak pozitív élmények is, de az alkalmazott ráfordítása nem a fizetését fejezte ki. Ha jönnek látogatók, akik okosak és a sikeres céget akarják látni, önző dolog kérni is tőlük, ha eddig mindig vártak, ahogy sokan mások is?
2023. máj. 5. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem teljesen értettem amit írtál..de mondjuk ennyi munka után engem egy szaros édesség nem nagyon hatna meg :d nem hogy önzőség…fizetést adjanak többet inkább ezze csak kinyomják adott esetben az adott ember szemet
2023. máj. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan semmit sem tudtam kihámozni ebből a zagyvaságból.
2023. máj. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az embertől elvárták mindig is a maximumot, sőt még többet is, de mikor értékelni kellett, pozitívan nyilatkozni, honorálni a másik munkáját, akkor bárki érvényesülhetett, csak az nem, aki akart volna. Aztán hiába a munkavállaló ráfordítása, a környezet és a munkahely kedvezőtlen helyzetére hivatkoztak, az alkalmazott lehetett áldozat akkor is, ha a családja mindenben támogatta. Ha az ember a munkája miatt csak a fizetését tudja elkönyvelni, akkor miért kellenek pozitív benyomások a vezetőség felé, ha önmaguktól kifolyólag nem törekednek a kedvező feltételekhez, ami a boldog munkavégzést is előidézheti?
2023. máj. 5. 02:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Önző dolog-e az, ha adok-kapok egyensúly nem borul fel, akár édesség tekintetében?
2023. máj. 5. 02:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben is ennyire értelmezhetetkenül fejezed ki magadat a főnökeid előtt, akkor ne csodálkozz, hogy nem ismernek el.
2023. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy rohadt kukkot nem lehet érteni abból, amit idehánytál. Szerintem ennyi ésszel örülj, hogy van munkád, ezt teljesen komolyan írom.
2023. máj. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
81%
Lehet, hogy igazad van és az is lehet, hogy egyet értenék veled de könyörgöm nem lehet semmi értelmezhetőt kihámozni az írásodból. Nem akart senki kötekedni veled de fogalmazz kicsit érthetőbben ha választ szeretnél kapni. Annyit tudok mondani, hogy én még sohasem kértem konkrétan a vendégeimtől ajándékot és nem is fogok, ha hoztak valamit az természetesen jól esett, ha nem hoztak semmit az sem zavart. Ajándékot a gyerekek szoktak kérni.:D
2023. máj. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rébuszos kérdező napi zagyvasága.
2023. máj. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Helló Rébusz!


A munkahelyed nem a lakásod ahová a megérkező vendégeknek ajándékot kell vinnie a házigazdának. El vagy tévedve. Egy alkalmazottal vagy minimálbérért akinek az kell csinálnia amit a főnök mond.


Több kérdésedre is válaszoltam már. Pocsék munkaerő vagy semmitmondó rébuszos dumával. Csak a végkielégítés miatt nem rúgtak még ki téged. A főnök mindent megtesz hogy magad mondj fel. Ha ezt megteszed akkor a főnök és minden dolgozója örömtáncot lejt majd.


OFF: egy szinten vagy az alapítványi iskolás kérdezővel. Ennél nagyobb sértem nem létezik a gyakorin.

2023. máj. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!