Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet levakarni a csajt?...

Hogy lehet levakarni a csajt? Mégiscsak munkatárs!

Figyelt kérdés

Egy ideje egyre jobban nyomul egy csaj rám a munkahelyen. Nem közvetlen munkatárs, de egy részlegen vagyunk és nap mint nap találkozunk. Nem csúnya, jó a teste és nem is buta de egyébként nekem nem szimpatikus, nem tartom vonzónak és nem érdekel még annyira sem hogy lefektessem. Viszont mivel együtt dolgozunk és időnként közös projekten, nagyon lepattintani sem akarom mert akkor utána kellemetlen lenne, meg tudom milyenek a nők, mikor legutóbb elutasítottam egyet, rögtön hazugságokat kezdett rólam terjeszteni. Ezért kedvesen veszem az utalásait, benne vagyok a csipkelődésben de rendszeresen jelzem a határokat, mindhiába. Elhatározta hogy meg akar kapni bármi áron. Mit tegyek hogy leszálljon rólam és elvegyem a kedvét a további közeledéstől? Olyat javasoljatok ami megtartja a kulturált, nem kínos kollegiális viszonyt.


32 F



2023. máj. 7. 01:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy meleg vagy.
2023. máj. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Négyszemközti beszélgetés, munka után megisztok egy kávét: "Nézd, az a helyzet, én tényleg nem szeretném ha rossz viszony alakulna ki köztünk, de nem szeretnék párkapcsolatot, az a helyzet."

Utalj rá, hogy szeretnéd, ha ezt elfogadná.

Nem feltétlenül kell utalni a szimpatikusságára stb.

Nem mindenki olyan, hogy az ilyen közlést sértődött kisgyerek módjára kezeli és ezt-azt elkezd terjeszteni.

2023. máj. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Munkehelyi kapcsolatoknak nagyon gyakran legtöbb esetben nincs jó vége! Mond meg neki,hogy nagyon szinpatikus de mivel munkatársak vagytok barátságon kivül több nem fér bele. Nem szeretnéd elrontani köztetek levő jó barátságot ezért,maradjatok továbbra is jó barátok!
2023. máj. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagyom nem akarod elküldeni a csába, akkor kezd el neki beszelni arról hogy megismertél vkit és talán már bele is szerettél. Egyik nap feltűnően vidáman menj be és ha kérdezi, mondd el hogy megismerted álmaid nőjét. Ez nekem tuti elvenné a kedvemet.
2023. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Meleg dolog nem jöhet szóba mert van egy kollégája aki tényleg tetszik, nehogy neki azt mondja homo vagyok.. ezért azt se nagyon mondanám hogy van valakim mert jó barátnők azzal aki tetszik és akkor nyilván elmondaná neki. A leülni megbeszélni nem tudom mennyire működhet mert nem szeretnék vele baráti viszonyban sem lenni, semmi közös nincs bennünk, legyen csak egy átlagos kolléga. Nagyon olyannak tűnik aki pletykás mert nekem is csomószor pletykákkak irogatott hogy ki kivel jött össze.. igy tuti hogy rolam hazudozna o is ha nemet mondok
2023. máj. 7. 09:29
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
A "leülni és megbeszélni" egyfajta "lezáró beszélgetés" lenne, ha olyan akkor így is úgy is pletykálni fog rólad, ha meg ez a helyzet marad hogy mindig próbálkozik és nincs megbeszélve, hosszútávon ez se jó.
2023. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele a csipkelődésbe, ne vedd az utalásait, mert ezzel bátorítod, "húzod". Legyél vele maximálisan szakmai, udvarias, de komoly. Viselkedj vele úgy, mintha 60 éves lenne. Amikor csak lehet egyébként, kerüld.
2023. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Meg egyetem alatt lefekudtem egy csajjal akit aztan lepattintottam, es utana a kollegiumban azt terjesztette hogy apro a micsodam es nem amig ez ki nem derult szamomra, nem ertettem miert nem erdeklodnek a csajszik.. na ezt nem akarom megkockaztatni a meloban 😀
2023. máj. 7. 10:49
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Téged csak a szex érdekel ahogy olvaslak.
2023. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: a pletykáktól való félelem tart vissza attól, hogy lépj?

Gondolom nem vígasztal, de aki hallomásból történő pletyka miatt elkerül, azzal - ha kapcsolatban lennél - esetleg ugyanúgy megszakítaná veled a kapcsolatot a probléma megbeszélése helyett, ha pletykát hallana rólad... Bár nem lehet tudni, az emberi viselkedés fura... A mai világban az emberek többsége tényleg nem győződik meg semmiről, hanem "kósza információ" alapján is képes dönteni.

2023. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!