Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ebben a szituban?

Mit csináljak ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Férfi kollégám megjegyezte hogy szép nagy cicim van, és azt nézi, megkérdezte hogy hányas a mérete, illetve mekkorák a bimbók. Méretére adatot adtam, bimbókra nem.

Nem tud ellenállni annyira kíván.

Egyből megmondta zokszó nélkül hogy mekkora a farka, és azt is mondta hogy amikor meglát állandóan feláll neki.

Nem is értem hogy mondhat ilyet, hisz felesége is ott dolgozik.

Legközelebb mit reagáljak rá?



2023. máj. 8. 19:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
34 ,éves nő vagyok, csak haverom profiljába vagyok
2023. máj. 8. 19:02
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ez kb. szexuális zaklatás szóban. Mond meg ezt neki, és gondolkozzon el magán.
2023. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Kamu. Amúgy nemrég már kérdezted ugyanezt, bár akkor még nem bimbóztál. Mostanra látom fokozódott az elmebajod.
2023. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megadod a mell méreted engedtél neki mert válaszoltál! Elején kellett volna jól pofán verni hogy mit képzel...pláne ha van felesége! Legyen már tartása egy nőnek! Ha meg olyan vagy akkor veszett fejsze nyele...Nem tudom mit variálsz meg is érdemled ha ilyen bunkók meg*asznak...
2023. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Mikor ilyeneket olvasok, hogy "nők" férfiak, hogy viselkednek, forog a gyomrom, és nem győzök hálát adni a HO-ért.


Téged is, de a fazont is egy másodperc alatt raknálak helyre és valószínűleg küldenélek el a vezetőség helyébe. Egyikötöknek sincs keresnivalója egy normális helyen.

2023. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Testileg vonzódik hozzád, megkap és eldob...

Az ilyen kanok ezt csinálják, ráadásul faragatlan stílusú is.

Azzal, hogy a melledről információkat árultál el, azt jelezted felé: vevő vagy a stílusára...


A nemiszerve irányítja, meg a testi vágyai, nem a belsődet látja, tartós párkapcsolatot ilyentől nem érdemes várni.


Férfiként írtam.

2023. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem mosolyogj rá, "nevetgéld el " ezt a dolgot.

Vihorásszál rá, mintha csak viccnek szánta volna. Innentől szerintem nem kell reakciózni erre már semmit. Ha nem kap igenleges xd/ igenlő/ pozitív választ, hogy te is szeretnéd, talán majd leáll, de ha nem , az se baj ; neked innentől ezzel a dologgal nem kell foglalkoznod.

2023. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy mondd meg neki hallkan kedvesen, hogy "Szeretnéd diplomatikusan lekoptatni". És akkor mosolyogj rá közben. És akkor kedves is vagy; de talán lehet, hogy 'le is kopódik'. :):)
2023. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Okos no vagy, hogy ennyibe hagyod…
2023. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lopózz ki a rötyire, még egyszer próbáld meg halkan kiverni, de aztán alvás!
2023. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!