Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ebben a szituban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a szituban? Mérhetetlenül ideges vagyok.

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátnömmel és ő újabban elkezdett egy pasival beszélgetni, aki az exe legjobb barátja. Csak barátok, de a pasinak bejön a barátnőm, fordítva elvileg nem, de k*va sokat beszélnek messengeren, és az utóbbi időben kevesebbet foglalkozik velem, vele viszont többet. Ha velem bunkó, vele nem. Gyakran hamarabb ír neki vissza. Már említettem neki ezt párszor de nincs változás. Nem érzem, hogy szeretne, reggel nem ír rögtön, nincsenek aranyos szerelmes üzenetek.


Ha szóvá teszem, elmondja, hogy neki nem tetszik és nagyon szeret engem meg ne legyek hülye, de változás nincs.


Ő meg féltékeny minden munkatársamra aki kicsit is jól néz ki.


Személyesen teljesen normális a barátnőm és sokat vagyunk együtt de ez a legyeskedő pasi nagyon idegesít.


Eltiltani meg nem fogom senkitől. Ha sokat beszél vele is, nem érdekel egészen addig míg nekem meséli el a napját nem neki...



Egy ideges 21F (19L)


2018. júl. 1. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Most tegyem meg azt, hogy nem írok neki én? Ez olyan gyerekes
2018. júl. 1. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ugyan ezeket! Mondd el hogy téged zavar, és hogy aggódsz a kapcsolatotok miatt. De lehetőleg ne úgy mint egy óvodás aki be van gurulva és most aztán jól megmondja a magáé! Csak higgadtan,komolyan és őszintén.
2018. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyes nem tud olvasni vagy mi van? Megírta h szovatette de nem sült el jól, nem értette a lány.

Lehet h gyerekes de ne írj neki talán észreveszi. Ha nem akk irogass egy haveroddal és úgy mondd neki h egy lány a munkahelyről. Ha kapcsol akkor már megértitek es el tudtok beszélgetni.

2018. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam, de csak megsértődött. Nem esik le neki hiába jelzem, mondom. Belövöm azt a szintet ami feltűnő de ne annyira hogy hisztizhessen rajta.
2018. júl. 1. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Huh, nálunk ugyanez volt, csak én voltam a lány. Egy csoporttársamnak bejöttem és mindennap írt, én pedig barátként tekintettem rá, és rengeteget beszéltem vele. A barátom tűrte, aztán a másik srác szerelmet vallott, és onnantól kezdve már nagyon nem nézte jó szemmel a dolgot. Állandóan elmondta, hogy mennyire féltékeny, amire én mindig megsértődtem, mivel neki is vannak lánybarátai. De aztán beláttam, hogy neki csak lány haverjai vannak, egyik sem ilyen "komoly". Szóval végül lekoptattam a másik srácot, mert semmiképpen nem akartam vitát ebből. Azt csináltam, amit mindig szoktam: megpróbáltam elképzelni milyen érzés lehet a barátomnak, hogy körülöttem legyeskedik a csoporttársam. Ez nálam mindig működik, azonnal láttam, hogy ez nem oké, az érzelmi megcsalás határát súrolja az, hogy ilyen közel engedtem magamhoz valakit, aki szerelmes belém.


Szóval nálunk azóta minden rendben, bár nekem hiányzik ez a srác, mivel tényleg barátként néztem rá. Soha nem akartam volna többet tőle, szerettem és szeretem a barátom, csak jól esett más figyelme. Főleg, mikor tőle valamiért nem kaptam figyelmet, és azt a csoporttársam megadta.


Bocsi a kisregényért :D Összefoglalva annyi volt, hogy a barátom elmondta, mennyire zavarja, én pedig megértettem és változtattam. Nem tiltott el tőle soha, csak leültünk megbeszélni, engem pedig jobban érdekeltek az ő érzései, mint a másiké, ezért döntöttem úgy, hogy ideje lekoptatni szegényt. Szóval üljetek össze, beszéljétek meg, akkor is ha megsértődik. Dobd be nála ezt a "képzeld magadat a helyembe" ütőkártyát. Ha nagyon nem akarja megérteni, hogy ez neked mennyire rossz, akkor szerintem ott valami gáz van körülötte, és nem a legyeskedő csávóban kell keresni a hibát.


Annak a híve vagyok, hogy mindent meg lehet oldani, ha két fél szereti egymást és hajlandó kommunikálni. :) Hajrá :)


19/L

2018. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mintha csak látta volna a kérdésem. Este nagyon édes volt, felhívott videóchatben, és elalvásig beszélgettünk mint régen. Reggel direkt nem mentem fel előtte messengerre és kérdezte, hogy hol a jó reggelt üzije? Mondta, hogy mindennél jobban szeret reméli tudja, és hiányzok neki.


Az is közrejátszhatott, hogy instán lájkoltam egy idézetes képet: “Maximumot adom, minimumot kapom.” Meglátta és rákérdezett miért lájkoltam ezt. De tereltem a témát.


Leeshetett neki?

2018. júl. 2. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!