Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ebben a szituban...

Mit csináljak ebben a szituban? (Kezdek depis lenni ) 17f

Figyelt kérdés

Minden egyes nap megkapom az osztalytársaimtól hogy milyen ronda vagyok. (Csak fiúk vannak 35db) Egyszer a hangomért baszogatnak, egyszer azért baszogatnak mert alacsony vagyok (177) a járásom miatt, azért mert széles a vállam, az arcom ronda, azért mert hátrahajtott fejjel van egy kis tokam (szinte mindenkinek van tokája ha úgy csinál), azért mert nem úgy étkezem ahogy a többi (fitness kaja)és még sorolhatnám.. már eléggé kikészültem. Kb egy hete meg az volt a mániájuk hogy fogdossák a mellem (nem vagyok kövér, csak eljárok edzeni és jobban meglátszik a mellem) egyszer egy gyerek úgy megfogta hogy szinte ordítottam. Na azt szépen le is terítettem volna a földre csak elfutott. Azóta nem csinaljak. Elmentek egy páran lyukasórába "csajozni" én nem mehettem mert túl ronda vagyok hozzá. Tegnap pl tüsszentettem (persze a kezem elé tettem a kezem,semmi csula vagy ilyesmi nem volt rajta) Erre óra közepén 3an-4en elkezdik kiabálni nekem hogy mossam meg a kezem mert hogy milyen undorító. Megmostam, mit tudtam volna tenni. Ma pedig k..rvára megbantottak. Szinte sítam. Megkérdezte a padtársam hogy szoktam e írogatni lányokkal. Mondom neki hogy igen,szoktam. Erre megkérdezi hogy látott/lattak-e már élőbe? Erre azt mondtam hogy nem. Erre az a válasz hogy addig örüljek míg nem latnak, mert élőben elfutnalak tőlem.

Másik suliba nem szeretnék menni.


2017. jún. 7. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Depis"?! Talán állj ki magadért es ne te legyél az osztály köznője...
2017. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, depis. Ma azon gondolkoztam hogy milyen egyszerű lenni kiugrani a vonat elé. De sajnos nem tettem meg
2017. jún. 7. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már, te most komolyan pár nyomorék miatt már ilyeneken gondolkozol, ahelyett, hogy fejben telibe szarnád őket? Engem is kb. valami néma nyomoréknak gondolhatnak, de engem pont nem érdekel. Neked sem kellene foglalkoznod velük.
2017. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindezek után nem akarsz másik suliba menni?De miért?Szerintem gyorsan keress új iskolát,mert ebben az osztályban mindenki agyatlan bunkó.Azért is csesztetnek,mert széles a vállad??WTF?Egy srácnak épp a széles váll áll jól.Ezek szánalmasok,húzz el onnan,mert az ilyenek nem fogják abbahagyni.
2017. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te valami szivacs vagy, hogy mindent felszívsz???

Esetleg egy ostoba céltábla???

Változz "fegyverré" és "durrants" vissza! Ezen korban és 177-es magassággal szedd már össze magadat és tekerd le, aki tahó.Finoman elkapod valamelyik kézfejét és addig tekered, amíg térdre nem esik előtted ( azért ne törd el-erre ügyelj ), aztán beszélgetsz vele, hogy mi is a problémája.A fájdalomtól leesik számára, hogy a szerinte tréfa az a másiknál nem tréfa és kihat egészségére.


A tüsszentésre pedig nyugodtan mondhatod, hogy a belepofázó anyukájától tanultad és ahhoz is így szólsz tündérbogárka...

Lányokra írás meg...ők meg itt sem tartanak csak egymás fütykösét lesik...

Ne mimózáskodjál, mert egész életedben mindenki a fejedre fog nőni, még egy rabszolgatartó nő is a végén bár ha ez álmod...

Állj ki magadért és vágd vissza a labdát keményen!

2017. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 évet jártam judozni, simán megtehetnem jogy leteperem a földhöz, de valahogy nem meg
2017. jún. 7. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6


Akkor te ezt élvezed tudat alatt :DDD


Mindenki saját életének a kovácsa! Tehát, ha változást akarsz életedben-napjaidban, akkor neked kell tenni ezért s nem másnak.

Hidd el, hogy egy megszégyenítése mindenki előtt a többit jobb belátásra bírja.

Nem kell más csak elszántság, erős nyugalom-hidegvér, pókerarc határozott tekintettel végig.


Idáig, ne juss el azért a "nem megy" miatt:


https://www.youtube.com/watch?v=sUeSQY55o5Y


1:25:22-től..., majd 1:27:10...tekintet...határozott.

2017. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem csak páran szívattak, és mindenáron verekedni akartak velem. Én sem akartam zűrt, de voltak, aki azt tanácsolták, hogy menjek bele és minél hamarabb csináljam ki. Megegyeztünk a párbajban. A a fickó, mikor elkezte a cirkuszt a kezeivel én egy akkora balegyenest vittem az orrára, hogy elesett és vérzett az orra. Futnom kellet, mert sokan voltak, de másnaptól szent volt a béke és azóta békén hagytak.
2017. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak sokan nem tudják még hogyha valaki depis az nem tud csak így odaállni...

Nem tud úgy cselekedni és úgy gondolkodni mint mielőtt depis lett.

2017. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2017. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!