Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem találnátok furcsának,...

Nem találnátok furcsának, hogy a munkatársatok/munkatársnőtök csütörtökön beteget jelent, nem megy dolgozni, aztán szombaton kirak egy képet Facebookra, hogy aznap épp túrázik?

Figyelt kérdés
Ha csütörtökön olyan beteg volt, hogy dolgozni sem tudott, hogy van ereje szombaton túrázni, kilométereket gyalogolni?
2023. máj. 12. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nme volt beteg, hosszú hétvégét csinált magának. Nincs ebben semmi furcsa. Amúgy meg mit foglalkozol vele? Csinálj te is, ha akarsz!
2023. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kitana. ***** válasza:
76%
De, de hacsak nem én vagyok a főnök, különösebben nem érdekelne, csináljon amit akar, elég kevés szabadság jár egy évre, az emberek nagy része meg szokta oldani a táppénzzel, hogy legyen még pár plusz napja.
2023. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Kiveve, ha csutortokon migrenje vagy menstruacios gorcse volt, mert ugy siman.
2023. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan a fokozott testmozgással próbálta helyrehozni egészségi állapotát.
2023. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Lilluci27 ***** válasza:
59%
nem tartanám annak, neked meg semmi közöd hozzá
2023. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Ilyet én is csináltam korábban, de én 2 hetet volam itthon betegállományban (vizsgák miatt).
2023. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, - így hiteles a kép az értelmi szintjéről. :D
2023. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem Zsaninak hívják a munkatársadat véletlenül?
2023. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Persze nyilván a főnök dolga, de azért lehet a kérdezonek koze hozzá, mert ilyenkor sok helyen a többi munkatársra hárul az ő munkája is. Nálunk is volt egy kolléganő, aki sokszor az utolsó pillanatban szólt, hogy nem jön dolgozni,miatta másoknak kellett 12 óráznia, hétvégén bemenni, stb.
2023. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Utolsónak igaza van.

Ha nektek kellene a lógós munkatársatok miatt duplán doolgozni, majd nem így beszélnétek.

Amúgy az ilyen alakokat szokták elsők között kitúrni a munkahelyekről.

2023. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!