Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktál direkt szemetet...

Szoktál direkt szemetet hagyni az irodádban a földön szétdobálva, hogy élvezetesebb legyen a takarítónak a takarítás?

Figyelt kérdés

Nekem legalábbis nagyon frusztráló lenne úgy takarítani, hogy gyakorlatilag nincs mit.


Ezért én szoktam. Persze ne disznóólat képzeljetek, hanem papírgalacsinokat, gemkapcsokat, morzsákat, kávécseppeket, ilyesmit.



2023. máj. 18. 19:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szerintem fontos, hogy mindenki érezze, hogy van látszatja (—> értelme) a munkájának. Ha ez egy kis kegyes csalással fokozható, akkor miért te tennénk meg ennyit?


Na de nem kell ebben egyetértenünk.

2023. máj. 18. 23:17
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Akkor nem értelmezted az eddigi válaszokat, csak a saját bullshitedet nyomod. Nem baj, te egy ilyen ember vagy ennyit érsz
2023. máj. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem szoktam tudatosan csak azért feladatokat generálni másoknak, hogy ne érezzék jól magukat. Nem hagyok csöpögni magam után csapokat, lehúzom, kitisztítom magam után a WC-t, bezárom az ablakokat, ajtókat, lekapcsolom az elektromos berendezéseket, miután használtam valamelyiket is és nem esik nehezemre felvenni, a helyére dobni a szemetet, ha közöm van a keletkezéséhez. Vélhetően még soha nem kerültél olyan helyzetbe, hogy nagy üzemben kellett volna mások után takarítani, különben belátnád, hogy nem jó az irány, amely mentén viszonyulsz a takarítókhoz.

Ne félj, ha napi szinten takarítanál több lépcsőházat, kapualjat, járdát, vagy naponta kellene felmosnod több focipályányi alapterületet - és ezzel nyírnád a derekadat, - másként viszonyulnál te is!

Amiket példaként írtam le neked, azokat én csináltam rövidebb-hosszabb ideig, - eléggé hálátlan munka.

2023. máj. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos a fajtából elég sok van.
2023. máj. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok ekkora fogalmatlan sügér / tahó. A takarító nem azért takarító ált., mert élvezi - így meg nyilván annak örül, ha kevesebb a munka.
2023. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15:


Így is, úgy is fel kell mosnia a padlót. Szerintem az frusztráló, ha előtte és utána ugyanolyan. Olyan az, mint lombseprűzni egy levél nélküli gyepet, vagy borotválni egy frissen borotvált arcot.


Ha előtte volt ott néhány odaszáradt kávécsepp, két törlés után pedig tisztán ragyog, az ezzel szemben szerintem egy kellemes érzés. Ettől nem lesz több munkája, csak nagyobb lesz a látszatja. Ez épphogy nem a kibaszásról, hanem az egymásra figyelésről szól.

2023. aug. 2. 01:33
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az életben menj el főállásban takarítani, fogalmad sincs róla milyen kemény munka tud lenni. Emberek tömegeit teszi tönkre, és sokszor a minimális tiszteletet nem kapja meg pedig az irodád egyik legfontosabb dolgozója. Nélküle egy hét után nem lesz alkalmas a hely a munkára. Amit csinálsz az hátráltatja és nehezíti a munkáját
2023. aug. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16: látszik, életedben nem takarítottál... ha nincs a padlón szemét, akkor is látszik rajta napi szintű használat után, hogy piszkos (van rajta por, utcáról bevitt sárdarab, morzsa, korpa a fejről...).
2023. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!