Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezeljem, ha a kollégám...

Hogy kezeljem, ha a kollégám bókol? (26/n)

Figyelt kérdés

Ma pl. tökre nem számitottam rá, mert ebben a vacak időben egy sima bőrnadrágot vettem csak fel egy fehér felsővel, igaz a popsim nem takarta a felső, de nem voltam magammal annyira megelégdeve.


És mégis bókolt, megdicsérte ma a kinézetem az egyik férfi kollégám. Többször is megkínált már csokival vagy csinált kávét, szóval nagyon aranyos. Viszont nem tartanám jó ötletnek kikezdeni vele, mert hát mégis kolléga.


Mit gondoltok?



2023. máj. 18. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ő már kikezdett veled.
2023. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem kikezdés, egyszerüen bók.
2023. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
fogadd el a dolgokat de te ne keresd..illetve ha többen vagytok egyutt pl ebedszunet meseld el tegnap a bartoddal hol voltal es de jo volt.... akkoris ha nincsen baratod.
2023. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Igy néz ki nem dolgozni jár be ez se.

Sokkal többre becsülöm azokat akikkel a munkáról, projektekröl lehet erdemben beszelni igazi csapattársak és haladunk és pacsi a végén!:)

Ma pl flash mobra is készül a cégünk, az igazgató állt legelől persze :D, agyon nevettük magunkat és ment a körbepacsi is.


Ezek amik vonzanak munkahelyen, es nem az, hogy milyen a s.ggem. aki csak ezen a szinten van az naggyon kevés. Bókok nélkül is kiérezni, ha vmi több amúgyis.

2023. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Jav úgy néz ki
2023. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Hogyan kezeljed? Pl. passzívan!

Ha meg amúgy sem vagy megelégedve az öltözékeddel, akkor legközelebb ne menj olyanba, mint ma!

Amúgy nem tudom hogy miért, DE nekem nem úgy tűnt a kifejtésed egy részlete alapján, hogy csak véletlen egybeesésről lenne szó… 😅

2023. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Te nem akarsz semmit? Akkor meg add a tudtára mielött kinos helyzetbe hoz, meg ha megköszönöd szép bambi szemekkel akkor még talán aztfogja hinni hogy kölcsönös holott meg nem.
2023. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Most várod a megerősítést, hogy csináld?

Annyira átlátszó vagy Istenem :D

2023. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg az a nem jó, hogy ha vágysz rá, akkor megtagadod magadtól az élvezetet. Nem kell... élvezd ki, amíg lehet.
2023. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele kikezdeni, akkor legyél vele hűvös, távolságtartó. Köszönd meg, ha megdicsér, de ne mosolyogj rá, ne illesd magad előtte. Ha megkínál valamivel, kedvesen utasítsd vissza. Ha nem így viselkedsz, akkor teszed alá a lovat, azt hiszi, hogy neki is tetszel.
2023. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!