Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik? Miért nincs...

Mi történik? Miért nincs munkalehetőség vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy feltétlenül egészségügyben szeretnék elhelyezkedni(nyílván ha felül írja az élet ez van). Most teszem le a záró vizsgámat és állami szférában bárhol érdeklődtem és a nyugdíj elött álló dolgozókat is hiába kérdeztem, nem vesznek fel új munkaerőt. Az ápolási igazgatóság azt mondta, munka lenne bőven de nem vehetnek fel új embert... Hetek óta nézem az állás kereső csoportokat facen és ott is azt látom, hogy OKJ-s ápolók/ asszisztensek 10-15 éves tapasztalattal keresnek munkát(névteleül amit megint nem értek). Miért lehet most ilyen nehezen eü-s munkát találni vagy ez eddig is ilyen nehéz volt? Pályakezdő vagyok és azért is lep meg a dolog mert 3-5 éve ezt nem láttam így.

Ti is ezt tapasztaljátok , mi lehet ennek az oka? Nem vitát szeretnék indítani!



2023. máj. 22. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni vállalkozóként csinálj idősgondozást. Olyanra gondoltam, aki házról házra jár, segít egypár órát, és továbbmegy. Itt vidéken ölnének érted.
2023. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Plazma központokat is próbáld meg oda is szoktak keresni. :)
2023. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!