Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elég rosszul érzem magam,mert...

Elég rosszul érzem magam,mert el kellett küldenem egy alkalmazottat forráshiány miatt. De sajnos ez a legjobb az üzletnek. Más is kattog ezen utána?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Valszeg csak jobban járt, hogy megszabadult tőled.
2023. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bizonyara a vegkielegites atvetelekor ez fog az elsonek eszebe jutni egy reszmunakidos alkalmazottnak akinek nem ez volt az egyetlen beveteli forrasa. Te olyan okosakat tudsz mondani,folytasd batran. Ne erezd,hogy le akarlak korlatozni.
2023. máj. 24. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Majd elmúlik.

2023. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nézd, ilyen az élet. ezt valószínűleg ő is tudja, előfordul az ilyesmi. ha tisztességesen viselkedsz a végelszámolásnál, akkor mást neked nagyon nem kell tenned. (esetleg ha ettől jobban érzed magad, adj vele egy ajánlólevelet is, ha amúgy jó munkaerő volt)
2023. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mint mindenre, erre is igaz,hogy az első a regrosszabb.
2023. máj. 24. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Respekt, hogy te kattogsz.
2023. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Oh, csak belefutottam, a Telekom HU pont most posztolta a témában: [link]


Nem olvastam el, engem nem érint, de gondoltam csak nem visz félre.

2023. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!