Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keresel és mivel...

Mennyit keresel és mivel foglalkozol? Elégedett vagy?

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 12:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
85%

18, valóban, a holland szakkal Hollandiában kitörölhetem a seggem, olyan, mintha egy érettségim lenne:D

Jó, oké, van egy szakmám is (gyógymasszőr) de nem akarok benne dolgozni.

De... minek menjek ki HOllandiába? Egyrészt nem várnak szívesen, hisz csak a sokszázezredik migrács lennék ott, másrészt meg mint írtad, ott aljamunkát végezhetnék. És ez nekem miért lenne jó?:D

Volt olyan projekt ahol mi végeztük a holland kollégák onboardolását. Egy az egyben ugyanazt a munkát csinálták mint mi, 2000 euróért. Akkoriban ez még a mi fizunk (akkor 320e) dupláját jelentette, most ugye ez már másképp van. De 2ezer euró ott nem túl nagy pénz. Itt viszont a fele az.


Tehát én egy szóval sem állítottam, hogy nagy májer lennék:D Büfészakot végeztem, a nyelvtudásomon kívül semmim sincs.

De a kérdés az volt, hogy mit dolgozok mennyiért. És utóbb, hogy mit végeztem.

És mint a mellékelt ábra mutatja, úgy tűnik az elmúlt 20 válasz alapján eddig egész jól jártam, hisz mások több tanulással, több munkával kevesebbet keresnek.

2023. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Elektromos karbantartó vagyok egy gyárban,nettó 500ezer forintot keresek 3 műszakkal,25 év alattiak kedvezmémyével.

Elégedett vagyok,a munka nagyon jó,kollégák normálisak,a 3 műszak nyílván nem a legjobb de bírom még és plusz pénz ugye.Viszont amikor betöltöm a 25-öt( kb 1 év) váltani fogok mert alapból itt a legkevesebb a fizetés a környéken,kedvezmény nélkül még rosszabb

2023. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem májer vagy 21es :) +1
2023. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
23, hát öhm... kössz XD
2023. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
97%
340 ezer, bérszámfejtek. Nem vagyok megelégedve, váltani szeretnék.
2023. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
84%
750k-1m nettó a ledolgozott napok függvényében, kamionsofőrként.
2023. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
58%

Portás 120 nettó, félállásban


Utalok dolgozni, nem boldogitana ha 500 ezret keresnék se

2023. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
84%

Biztonsági őr vagyok építkezésen, sokat kell menni, mert mindig más településen vagyok, de megfizették eddig. Kapcsolatra, barátokra nincsen időm így. Otthon szinte nem is vagyok soha. Állandóan autóban ülök, és megyek, vagy kint vagyok valahol, és őrzök. Ritkán engednek haza. Fizetés nettó 450-600 ezer forint. Òraszámtòl függ, meg téli hónapokban többet kapunk.

Eddig elégedett voltam, de most van egy nagy balhé a cégnél, és úgy néz ki, hogy kilòg a lóláb. De van más szakmám, úgyhogy szemezgetek, hogy átmegyek a megbízó cégünkhöz homlokrakodòra dolgozni, és ott hétfőtől péntekig van csak munka, meg fix 8 óra. Havi 550-600 nettó. Így meg nekem sem ünnep, sem hétvége. Karácsonykor, újévkor, pünkösdkor, május 1-èn, meg minden ünnepkor én dolgozom, mert nekem nincs párom, meg gyerekeim. Szóval ezt már azért eléggé unom.

2023. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
21%
Én is könyvtáros vagyok 300 ezer nettóért. Egyedül ennyiből nem lehet megélni, nagy szerencsém, hogy nem egyedül kell laknom.
2023. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Gábor19... ***** válasza:
100%
430-450ezer kedvezmények nélkül Volános buszsofőrként, fizuval még meg is volnék elégedve, de a munkakörülmények rettenetesek.
2023. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!