Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a munkád - , mivel foglalko...

Mi a munkád - , mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés

Továbbá, elégedett vagy e a munkáddal, fizetéseddel. Mióta dolgozol itt.

Azt is leírhatod, mióta dolgozol ezen a szakterületen



2021. aug. 16. 15:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Programozok. Igen, elégedett vagyok mindennel. Néhány hete vagyok itt. Ez az első munkám a területen.

19/l

2021. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Bányamérnök vagyok.

Határozottan elégedett vagyok a munkával és a fizetéssel.

4 éve vagyok itt. 7,5 éve, a diploma megszerzése óta dolgozok ezen a területen.

2021. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tesztmernok, 5 eve, nagyon elegedett vagyok a.mostani fizummal es munkammal
2021. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy elégedettek vagytok a munkátokkal!🙂

Sajnos, nem sok ember mondhatja el ezt magáról, hogy szereti a munkáját és szívesen megy be mert minden reggel! Nem pedig így: "Pi...ba! Megint kezdődik egy rohadt hét ebben a sz...rban!"

Szerencsések vagytok!

Az első válaszoló a legszerencsésebb, hiszen már ilyen fiatalon elégedett az életével!

2021. aug. 16. 16:33
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ellátási lánc menedzsment területen dolgozom, jelenleg gyakornok vagyok, stratégiai beszerzés területen.


Mellette a mesterképzésemet csinálom, ugyanúgy ellátási lánc menedzsmentből.


Elégedett vagyok, teljesen home-office, többet keresek mint sok teljes állású ismerősöm, kevesebb munkával. Remélem a jövő is pozitív lesz.

2021. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Részben egy kulfoldi egyetemen dolgozom, részben tanácsadó vállalkozásom van. Szeretem, rugalmas, izgi, jól fizet. Úgy 10 év tapasztalatom van a teruleten.
2021. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
"Gazdaságis" vagyok egy KFT-nél. Olyan mindenes. Könyvelés, bérszámfejtés, munkaügy, tb. és társai. Szeretem ezt a munkahelyet több évtizede. A fizetés nem valami magas, de inkább legyen ennyi, mint hányingerrel járjak be dolgozni. :)
2021. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

IT manager vagyok egy bankban, ha valami nem működik, mi koordináljuk a megoldást. Nincs vele bajom, de valami kreatívabb melóra vágyom. A fizu teljesen jó, elégedett vagyok vele.


7 éve vagyok a szakmában, ennél a cégnél 2 éve.

2021. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Objektumvezető vagyok 4 éve, a fizu lehetne több is de szerettem, viszont váltani fogok mert egyre jobban kihasználnak
2021. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
csoportvezető vagyok 4 éve, nem szeretem. Munka sok, elvárás még több, munkakörnyezet IT szinten egy kalap sz@r, munkatársak alulképzettek. Váltani szeretnék, de fantasztikus unkalehetőségekkel találkozom csak.
2021. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!