Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel foglalkozol és mennyi a...

Mivel foglalkozol és mennyi a bruttó órabéred? Mennyire tetszik a munkád? Mennyi lenne az a bruttó órabér amit te szerinted azért a munkáért megérdemelnél? Egy nap hány órát dolgozol?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

csoportvezető egy multinál. ~2100Ft a bruttó órabérem. Ezért minimum br 3500+Ft járna, ugyanis a volt felettesem az előző cégnél ahol dolgoztam, 5 évvel ezelőtt, kapott annyit.


Heti 40 óra megy le ezért.

2022. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2022. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem brutto orabert nehez lenne mondani, mert 8 oras fix allasom van. Szóval ha egy hónapban 19 munkanap akkor magasabb a br órabérem, ha meg 22 munkanap, akkor kevesebb. Amúgy 750 bruttom.

Hát el tudnék viselni egy br. 900-950 es bért.

Most nézek épp ilyen állásokat.

2022. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem órabérben dolgozom, fix havi fizetésem van, ez br 560.000, hivatalosan heti 40 óráért jár ez az összeg, de a gyakorlagban napi átlag 1-2 órát ha dolgozom, akkor már sokat mondok.

Multinál vagyok adminisztrációs biorobot. Nem fűznek hozzá sem negatív, sem pozitív érzelmek. Kényelmes munka, most a vírus miatt önkéntes az irodába bejárás, de egyébként is heti több nap van lehetőség otthonról dolgozni, na meg ha indokolt akkor akár tartósan is (pl ha eltöröd a lábad, vagy ha a gyereket betegen hazaküldik a bölcsiből, nem kell feltétlenül táppénzre menni). Cserébe sem szellemileg, sem semmilyen szempontból nem terhel le, nem érzem hogy kihasználná a képességeimet, de a belefektetett energiát bőven megéri. Általában (ha a gyerek éppen nem beteg és mehet bölcsibe) sorozatokat nézek vagy videójátékozok napközben, vagy ha a férjem is itthon van, akkor "dolgozunk" a következő gyereken, szóval ha így nézzük, még sokat is adnak ezért :D Nyilván a több mindig jobb, de azért jelen pillanatban nem lenne képem fizetésemelést kérni.

2022. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Mi ez a brutto mania?
2022. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Szoftverfejlesztőként dolgozom egészségügyi területen.


Nem órabéres vagyok, 780 bruttót viszek haza egy hónapban.


Imádom a munkám, baromi érdekes és tenyerén hordoz a cég is, ahol dolgozom.


Napi kb 8 órát dolgozom, de általában van egy energiacsúcs a napomban, amikor 3-4 óra alatt a világot is megváltom, a többiben meg csak piszmogok.


Szerintem 1M bruttót megérdemelnék a munkámért, bár az én szememben mindenki megérdemelne minimum 500 bruttót, aki 8 órát becsületesen végigdolgozik. Ezek hatalmas összegeknek tűnnek, de legyünk már reálisak, 500 a nettóm és ez csak egy átlagos, számlákkal való sakkozástól mentes, némi megtakarítást megengedő életre elég. Ahhoz, hogy az ember normálisan éljen megtakarítások nélkül, 250-300 nettó kellene, hogy megillesse. Ne mondja már nekem senki, hogy oké az, ha valaki képzett munkaerőként ennél kevesebbet keres! Lehet keresni a piacképesebb munkakörökben többet ennél, de baromi szomorú, hogy a magyar átlag ezalatt van... Édesanyám is nyugdíj mellett dolgozik még, mert egyik sem elég önmagában. Szóval igen, felsőfokú végzettséggel egy bonyolult, de szép szakmában dolgozva az egyik legjobban futó iparágban kicsit többet várnék a magam esetében, de minden más munkakörben dolgozó szakember többet érdemelne, mint amit idehaza kap ilyen élelmiszer árak mellett.


De sajnos ez ellen én nem tudok tenni senkinek.

2022. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2000 Ft könyvelőirodai adminisztrátorként. Ha már 2500-2800 ft körül kapnék boldog ember lennék... de ez Észak-Keleten kb lehetetlen, Pesten simán megadnák.
2022. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

A pénzről nem akarok beszélni!

Elég annyi, hogy 3600 a bruttó óra bérem.

Nos most már lehet megint negatív értékelést adni.

Sárga irigyek.

Csak ennyi lenne belőle!

2022. márc. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elektronikák tervezésével, folyamatvezérlésekkel, plc programozással, és firmware fejlesztéssel foglalkozom. Állandó munkahelyen, de csinálok külsős melókat is. Mellette néha hoznak javítani is dolgokat, főleg ipari elektronikákat, mérőműszereket, de csapágyaztam már porszívót is. Napi 3-4 óra amit szigorúan vett munkával töltök, a többi valamilyen ötlet kipróbálása, kísérletezés, gyakorlás, vagy olvasás, tanulás valamilyen szakmai témában. Ha mindezt munkának veszem, akkor 12-14 óra egy nap, jellemzően hétvégén is, kivéhe ha családi program van.

800-1000k körül szokott lenni egy hónap nettóban.

2023. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!