Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell a munkahelyen is...

Miért kell a munkahelyen is ez a pride?

Figyelt kérdés

Kaptunk céges körlevelet, hogy pride hónap van, tegyen ki minél több ember prideos+céglogós hátteret Linkedin-en vagy az aláírásba tegye be, legyünk marha elfogadóak a melegekkel, mert a sokszínűség büszkeség meg bla bla..nyilván egyiket se fogom

Miért kell egy munkahelyen egyáltalán ezzel foglalkozni?

Nekem el kell fogadni más nézetét meg szexualitásat, de mi van ha én egy fasiszta vagyok, engem nem kell így elfogadni? Milyen sokszínűség ez akkor? 🤣🤣 Azt fogadjuk el hogy xy csőb*zi, de azt ne, hogy én meg egy fasiszta vagyok mondjuk..

Nem , nem vagyok az, csak nem értem, dolgozni kellene munkahelyre jarni, nem a melegeket ünnepelni..

Ha ki akarnám magam rúgatni betennék egy horogkeresztet az aláírásomba, mert engem légyszi így fogadjanak el..

Máshol is megy ez az érzékenyítés?


2023. jún. 5. 13:29
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
64%

Úristen, ilyenről még nem is hallottam. Szerintem a főnökségednek is valaki fentről mondhatta ezt, és ő meg kötelezi az alkalmazottjait erre.

Szánalmas, de ez csak az én véleményem. Még jó, hogy én nem ilyen helyen dolgozom.

2023. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

A dán anyacégtől indult, az egész világon kiküldték, aztán ma elküldte a magyar HR is.


Én amúgy hallottam már ilyet, IKEA-ban dolgozo ismerősöméket majdnem kikényszerítették a felvonulásra mint kötelező program.

2023. jún. 5. 13:33
 3/52 anonim ***** válasza:
50%

"Nekem el kell fogadni más nézetét meg szexualitásat, de mi van ha én egy fasiszta vagyok, engem nem kell így elfogadni?"

. De el lehet fogadni így, amennyiben Te is elfogadod a másik felet.


Ja, hogy az nem menne neked? Na, ez a különbség közted és a másik oldal között.


"Nem , nem vagyok az, csak nem értem, dolgozni kellene munkahelyre jarni, nem a melegeket ünnepelni.."

. Tehát akkor egy hónapig nem kell dolgoznod?

2023. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
54%
Ah.. Bárcsak nálunk is ez lenne :/
2023. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Én elfogadom, tőlem azt csinálnak zárt ajtók mögött egymással amit akarnak, sőt, az se érdekelne ha előttem smaciznának egy parkban vagy akárhol, csak ne kelljen már erről beszélni egyáltalán, mert a kóbor macskát se érdekelnék amúgy, ha nem kellene állandóan erről beszélni meg őket ünnepelni.


Nem tudom honnan jött le hogy nem kell dolgoznunk, ezt írom, egy munkahelyen a MUNKA legyen már a téma, nem a melegek...

2023. jún. 5. 13:37
 6/52 anonim ***** válasza:
43%
Az a liberális elfogadás, hogy te fogadd el őt mindenestül, de ő senki mást nem fogad el magán és az eszméin kívül.
2023. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Pontosan 6 :D

Ez vicc.

2023. jún. 5. 13:39
 8/52 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsére nálunk nincs ilyen :D

És nem a Pride miatt mondom ezt. Semmilyen témában nem nyomulnak.

Itt szerencsére még mindenki a szakmai kérdésekkel foglalkozik.

2023. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk a fasizmus tekintelyuralmu és kiegészítő extrém politikai nézet, amin változtathat az ember, a homoszexualitás pedig egy szexuális érdeklődés, amin nem tud változtatni.


Azt nem értem, miért kell a munkahelyeden ennyire belefolyni. Nem Magyarországon élek, itt nálunk a helyi polgármesteri hivatal,

a katolikus templom és az idősek otthona is kiteszi a zászlót.

2023. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
És akkor vagyunk világelsők gyakorlatilag a szektorban és itt tartunk.. Az én kis érzéseimmel bezzeg nem törődik a gonosz HR :(
2023. jún. 5. 13:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!