Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok? Az...

Melyiket választanátok? Az egyik 3 műszakos hétfőtől péntekig lenne közel van hozzám 10 perc busszal kb. A másik 12 órás 3 nap munka 3 nap pihenő lenne valamint ez 45 perc lenne.

Figyelt kérdés
Ja és a 12 órás melóhoz 45 perc lenne kb az út valamint itt minőségellenőri pozi lenne, a 8 órásnál sima munkás. Viszont nem vagyok éjszakai ember se nem tudok aludni napközben.
2023. jún. 6. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha muszáj ezekből választani, akkor a három műszak.
2023. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A 12 órás mindig nappal van? Mert ha nincs kisgyereked pl., aki miatt nem praktikus a 12 órázás, akkor szerintem ez sokkal jobb, mint a váltott műszak.


Ha mindkettő váltott műszak, akkor a közelebbit választanám.

2023. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán a 12 órásat, de függ attól is, hogy milyen jellegű munka.
2023. jún. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kitana. ***** válasza:
42%

Ezekből inkább a 3 műszakot, ha más lehetőség nincs, de én tudok aludni napközben gond nélkül. Közel van, gondolom szabadok a hétvégék.

A másodikat semmiképp, nekem nem pálya a 12 óra és a sok utazás sem. Gyakorlatilag emellett 3 napig semmire nem lenne időd, kajáláson meg zuhanyzáson kívül. A következő 3 nap meg gondolom olyan napra esik, ami épp kijön, szóval lehet hétfő-szerda vagy szabad, amikor meg senki nem ér rá semmire, szóval a szociális életed is nulla lenne kb.

2023. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Azért nem lenne nulla. Hiszen néha úgy is lenne szabad, hogy péntek-szombat-vasárnap.
2023. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 12 órás munka 2 műszakos azaz reggel 6tól este 18ig valamint 18tól reggel 6ig
2023. jún. 6. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
egyiket se. Saját vállalkozásomon kívül senkinek nem vagyok hajlandó 12 órát melózni.
2023. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én azt amelyik jobban fizet. Nekem nem gond az éjszaka, a 12 óra se.
2023. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!