Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha pár napig dolgoztok egy...

Ha pár napig dolgoztok egy munkahelyen, és nagyon nem tetszik, akkor kiléptek, vagy ott maradtok?

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan is hogy probanap után nem mentem vissza
2023. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
volt időszak mikor maradtam. Szerencsére elértem azt a szintet, hogy f*s munkahelyre már nem is kell jelentkeznem. Nem vagyok rászorulva.
2023. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én csak akkor szoktam kilépni ha már van másik melóhely ami szimpatikus.
2023. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
persze, kilépek, ha tényleg nem tetszik. Nem fogok unatkozni vagy stresszelni...
2023. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Volt ahol egy napot dolgoztam, már az az egy nap is borzalmas volt. Másnap már nem mentem be, írtam nekik egy sms-t, és csá. Volt tartalékos a helyemre.
2023. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én egy egész hónapot dolgoztam olyan helyen, ami nem tetszett, mert kellett a pénz.
2023. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagyok erősen rászorulva pénzre.

Szerencsére ilyen csak egyszer volt.Álltalában ha nem tettszik,adok neki egy vagy két hetet,ha akkor sem változik semmi,akkor otthagyom.

De volt olyan hogy egy meló annyira xar volt hogy azt hittem nem élem túl az első napot.

Második napra be sem mentem.

2023. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!