Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért választja egy férfi a...

Miért választja egy férfi a pénztáros munkakört?

Figyelt kérdés

Viszonylag ritkán látni férfiakat kasszázni.


Aki mégis ezt választja, mi miatt teszi? Illetve miért kevesebb a férfi kasszás?


Sima élelmiszerboltra gondolok, ahova nap mint nap betérünk.


2023. jún. 9. 03:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ritka. Ha saccolmom kéne, akkor életem során kb 40-45% férfi eladó van a kasszában. (Kisboltok is)
2023. jún. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kisboltokban, dohányboltokban én is viszonylag sok férfi eladót láttam. Ugyanez igaz a Lidl, Aldi jellegű üzletekre, ahol az alkalmazottak ilyen “all in one” szerepkörben vannak.

Bizonyos helyeken viszont szvsz a jelentkező férfiakat inkább elküldik pakolni, vagy raktározni, aminek fizikumbeli okai lehetnek.

Drogériákba szerintem nincs is sok férfi jelentkező, ahogy ruhaüzletekbe sincs.

2023. jún. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Most belegondolva a környékünkön egy srácot tudok felidézni emlékeimben, a többiek valóban leányzók.

Végülis jól nyomja, csajszikkal van körülvéve, bár szegényt ahogy elnézem, nem igazán a nők mozgatják meg...illetve nem szegény, ő ilyen, nekem nincs vele bajom.

2023. jún. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl egy Aldiban mindent kell csinálni nem csak egy dolgot, árufeltöltő is kasszázik és fordítva.
2023. jún. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én soha nem akartam pénztáros lenni, de adódott egy lehetőség a boltban ahol dolgoztam és kihasználtam. Pénztárosként lehetett okoskodni és így megdupláztam a fizetésemet.
2023. jún. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Csak.
2023. jún. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anno árufeltöltőnek jelentkeztem pennybe, úgy is volt meghírdetve. Első nap kasszában találtam magam, általában második vagy harmadik számú kasszás voltam, aki akkor jön, ha túl sokan állnak a sorban. Azaz általában kasszában voltam, nap elején vagy végén kellett árut feltölteni.
2023. jún. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem ritkán látom, kis üzletekben, benzinkutakon elég sokszor találkozok velük.
2023. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van egy Sparban dolgozó ismerősöm, nem csak kasszáznak, akiket épp a kasszában látsz. Mozgatnak árut, dolgoznak a raktárban, feltöltik a polcokat... stb.
2023. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeret éhen halni.
2023. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!