Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszhetek a kollégámnak?

Tetszhetek a kollégámnak?

Figyelt kérdés

Tegnap volt céges programunk, és utána még elmentünk néhányan sörözni, ment egy barátnőm is. Az egyik srác vetette fel kicsit zavartan, hogy nem lenne-e kedvem nekem is menni. Nem értettem a zavartság okát, de mondtam, hogy persze, szívesen csatlakozom hozzájuk. A program után hazamentem, és barátommal ügyeket intéztünk, elhúztam az időt, később értem csak a kocsmába a többiek után. Az este folyamán barátnőm kétszer is megjegyezte, egyszer az egész társaság előtt, egyszer külön a wc-ben, hogy mennyire várt a srác, és hogy először barátnőmet kérte meg, hogy inkább hívjon el ő. A srác eddig ráadásul kapcsolatban volt, tegnap mondta, hogy szakítottak a párjával.

Én az egész szitu után elég kínosan éreztem magam, nem is értettem, hogy barátnőm miért emlegette ezt, mindenesetre a beszélgetések során többször jeleztem, hogy párom van (amiről egyébként eddig is tudtak).

Nem szeretnék semmit a sráctól, de egy kissé kínosnak érzem így másnap a helyzetet. Barátomnak amint hazaértem, elmondtam, hogy ez a szitu volt, és hogy emiatt nem igazán éreztem jól magam.


Ti mit gondoltok? Miért volt ez az egész, ha tudják, hogy van párom?



2023. jún. 11. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Abban reménykednek, hogy otthagyod a párodat.
2023. jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Koránt sem biztos, hogy korábban tudta a srác, hogy foglalt vagy. Tudd be ennek. NBem hinném, hogy ilyen után a srác fog egyáltalán közeledni hozzád. Tetszettél neki, ez tuti. De ennyire gyértelmű jelzés után nem hiszem, hogy normális ember ujra közeledne. Nem normálisból van bőven, ez tény, de a leírásodból nem egy tapasztalt, hétpróbás fazonhoz van szerencséd.
2023. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából tegnap a céges napon (a sörözés előtt) tuti hallotta, mert meséltem közös történeteket az asztalnál, és egymás mellett ültünk.

Igazából az esik főleg rosszul, hogy barátnőm, aki végképp tudja, hogy kapcsolatban vagyok, nem jelezte felé ezt külön (elvileg), amikor a srác kérte, hogy hívjon el. Na mindegy, lehet, csak én reagálom túl.

2023. jún. 11. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
3 A barátnőddel viszont légy óvatos, mert csapdába akart csalni téged, és már a barátod ki van nézve számára. Amit mesélsz róla-az egy szakavatottabb szemnek, már totál egyértelmű. Erre szokták mondani: Kígyót melengetsz a kebleden. Az illető nem a barátod. Ez 1000%
2023. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi fura: a fiú most szingli és próbálkozik azoknál a csajoknál, akik tetszenek neki. Annak meg nincs jelentősége hogy párkapcsolatban vagy, mert ha nem vagy férjnél akkor bármikor kiléphetsz belőle szükség esetén, nem egy ilyen "váltást" láttam már munkahelyeken.
2023. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy férfinak tetszik egy nő, rá kell repülnie, ki a fenét érdekel hogy van pasija. Oké, nincs sok esély a sikerre, de mindenképp több mint a 0, szóval ebben a világon semmi meglepő nincs.
2023. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Osztom a 6os véleményét, az erősebb kutya b.szik. Amúgy én biztos hogy új melóhely után néznék, ha ugyanis nyiltan visszautasítja a kerdéző ezt a srácot, akinek mondjuk van befolyása a csapaton belül/ főnökség felé, akkor:

A: kirúgja a főnök

B: a többiek kiutálják

2023. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem értek egyet az utóbbiakkal. Ha nektek van barátnőtők, hogyan esik, ha minden férfi bepróbálkozik nála próbáljuk meg alapon? Szerintem azért vagyunk emberek, és nem állatok, mert tudunk uralkodni az ösztöneinken, tiszteljük azt, ha valaki kapcsolatban van.

A munkahelyemen ebből nem lesz gond, sőt, ha ez bárhol gondot okozna, az nagyon súlyos HR-ügyet teremthetne: miért tehet valaki arról, hogy nem akar valakivel összejönni? Ilyen alapon csúnya pert kaphat a nyakába egy cég.

2023. jún. 11. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem mindenkit zavar!

Csak az foglalt akin fekszenek!

2023. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!