Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azok a multik, amik külön...

Azok a multik, amik külön tesztet is íratnak a jelentkezőkkel, azok mennyi idő után szoktak általában visszajelezni, ha pozitív az elbírálás?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Azok ostobák.2 vérprofi az adott szakmába lévő ember 2 órában interjúztatva, és szakmailag totál odafigyelve, azonnal tudná a választ az illetőről, hogy kell-e, megfelelő-e, van-e az illetőben potenciál. A fontoskodás, a nehézkesség-az nem egy jó mutató.


Az egyik legnagyobb külföldi-nem kereskedelmi Multinál, nagyon zárt részen 20 éve így ment. És vérprofi volt az illető, aki 2 óra múlva tudta, hogy kell, vagy nem az ember. Akiket választott, azok most is ott dolgoznak, és felbecsülhetetlennek bizonyultak a későbbiekben. Egy átlagon felüli szakmában. A profi felismeri mindig a priofit, a magát priofinak muttó meg mindig csak teszteket írkáltat, és tapogatózik a zavarosban.

2023. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*profi
2023. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez ellen nem tudok mit tenni, ilyen irányba halad a világ. Két lehetőség van: vagy beállsz a sorba vagy kirekesztett maradsz.
2023. jún. 14. 15:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vállalat függú volt olyan interjúm hogy még az interjún kijavították és akik megbuktak rajta azokat nem is interjúztatták tovább. Poén ami volt hogy én voltam az első aki végzett vele én is értem el a maximumot rajta fel is vettek volna persze röhejes 260 ezer forint/ nettoért. Amikor kiröhögtem őket hogy köszönöm az időrablást ezt elmondhatták volna telefonban is még ők voltak megsértődve xDDD
2023. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez a teszt online volt. A jelentkezés után azonnal küldték e-mailben, egy hét volt rá, hogy kitöltsem. 6-án jelentkeztem, 9-én töltöttem ki, de nem szóltak hozzám. Az oldalukon azt írták, hogy az önéletrajzot és motiváció levelet és a tesztet együtt veszik figyelembe, tehát ha meg is felelnék a pozira, de a tesztem nem jó, akkor gondolom, hozzám se fognak szólni. :):)
2023. jún. 14. 16:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tesztek általában az olyanok kiszűrézése vannak akik nagyon buták, nem tudnak oda figyelni, nem tudnak alap matematikai műveleteket, nincs alap műveltésgük. Azért tűnik úgy hogy nagyon könnyű és nevetségen a teszt de a legdurvább hogy tényleg vannak olyanok akiknek nehézséget okoz. Ezzel előszűrik hogy ne kerüljön egy olyan pl vezető adminisztrációs pozícióba mikor még összeadni se tud fejben. Ha így emailben küldtek el és határidő is volt kb 1 hét max 2 mire vissza szólnak de amúgy attól függ milyen munkára jelentkeztél. Ahol én dolgozok folyamatosan keresnek embert alap nyelv az angol tudás és 7 hónap alatt kemény 2 jelentkezőnk volt, az egyik aki meghallotta hogy kötelező az angol egyből hátat fordított a másik eljött volt 1 napot dolgozni majd azt mondta neki nem tetszik a munka fájnak a lábai (mert napi 15-30kmert gyaloglunk 12 órában de nem egyszerre). Szóval nagyon számít milyen munkáról van szó
2023. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez diplomás munkakör. A teszt szürreális volt, ugyanis roppant kevés időt hagytak a feladatok megoldására. A cég egyébként év végéig több száz munkavállalót akar felvenni, a karrier portáljuk is tele van álláslehetőségekkel, tehát lehet, hogy el vannak havazva vagy nem tudom, de az is benne van a pakliban, hogy már rég kiszórtak, csak jó szokáshoz híven erről nem tájékoztatnak.
2023. jún. 14. 16:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose felejtsd el ahogy nagy a szórás ott nagy a baj is. Sose jelent jót ha több száz embert fesz fel a cég, nem azért teszi mert annyira beindult a cégük hanem mert annyira nincs emberük és vajon miért nincs? valamiért biztos elmennek az emberek valami oka biztos van. Én a helyedben meg pályáznék más ajánlatokat is ha munkát keresek van hogy 40-50 helyre beadom a jelentkezésem aztán abból jó ha 10-en vissza jelenzek hogy sikeres volt stb és utána én vagyok úgy hogy na akkor választhatok 2-5 munkahely közül mert kb annyira leszűkül még a kör.
2023. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez új cég és most toborozzák a munkavállalókat. Német multinacionális cég.
2023. jún. 14. 16:29
 10/15 anonim ***** válasza:

9 Mercedesz? Nézz utána a mostani Autóiparnak,és hogy hány %-ot csökkent a termelés az elmult 2 évben és meglátod megéri-e egyáltalán odamenni.Mivel rajtuk kivülálló okok miatt nem tudnak normálisan termelni. Alkatrész és Chip-hiány minimum 30%-ot csökkent a termelés.


A 8-as jól gondolja.

2023. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!