Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 3 hete nem jelez vissza...

Ha 3 hete nem jelez vissza egy cég, írhatok esetleg érdeklődő emailt, amibe belefoglalom, hogy miért vagyok nagyon motivált és alkalmas az adott állásra, ami miatt egyáltalán elküldtem a jelentkezésemet vagy ezt már hagyni kell ilyenkor?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 09:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, ha nem jeleznek akkor felesleges.
2023. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én is amondó vagyok... Csak szó szerint tudtam pontról pontra pipálni, hogy hány követelményüknek felelek meg, így meg különösen dühítő.
2023. jún. 15. 09:33
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Még csak jelentkeztél, de nem volt interjú? Valamikor egy hónap után jelentkeznek.


Egyébként ismerős helyzet, de lehet, hogy már megvan az ember, az is lehet, hogy sok a jelentkező, és valami apróság alapján szűrnek.


Na, de az a durva, hogy van interjú, két hétre ígérik a választ, aztán egy hónap múlva sincs semmi...

2023. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelentkeznek, ne foglalkozz vele. Lehet létszámstopp, vagy már nem aktuális, kint felejtődött a hirdetés, nem szoktak elutasító választ írni. Lehet, hogy majd fél év múlva kopogtatnak, hogy aktuális-e még a jelentkezésed.
2023. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Na, olyan nekem még nem volt. Mindig hallom a környezetemben, hogy 3-4 hónappal, volt, hogy 1,5 évvel (!) később jelentkeztek, de nekem talán 4 hét volt a rekordom. :D
2023. jún. 15. 10:15
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk néhány hónapig létszámstopp volt, de kint maradtak az álláshirdetések a céges oldalon.
2023. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ennek a cégnek a képviselőjével még börzén beszéltem, nem azonnal jelentkeztem, de akkor még nem jelezte a hölgy, hogy lehet náluk létszámstop.
2023. jún. 15. 10:29
 8/29 A kérdező kommentje:
Bár amilyen gyorsan változik a helyzet, igen, lehet, hogy ez is állhat mögötte...
2023. jún. 15. 10:30
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Május eleje óta keresek munkát és elég aktívan jelentkezgetek állásokra, és az első aki behívott interjúra az május legvégén tette, 3.5 héttel a jelentkezésem után. Viszont rengeteg van, ahonnan egyáltalán nem is hallottam vissza semmit.

Én amondó vagyok, hogy nincs még minden veszve, reménykedhetsz, hogy még behívnak, de az is lehet, hogy már rég kiszelektáltak. Én személyesen nem írnék, nem könyörögnék interjúért, de végülis semmi veszítenivalód nincs.

2023. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hál' istennek, van munkám, csak éppen az egy jó kis karrierépítő hely lehetne. Ráadásul nagyon érdekel a terület, ezért gondoltam.
2023. jún. 15. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!