Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 3 hete nem jelez vissza...

Ha 3 hete nem jelez vissza egy cég, írhatok esetleg érdeklődő emailt, amibe belefoglalom, hogy miért vagyok nagyon motivált és alkalmas az adott állásra, ami miatt egyáltalán elküldtem a jelentkezésemet vagy ezt már hagyni kell ilyenkor?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 09:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogyha akarnak valamit, akkor keresni fognak.
2023. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Egyébként nem feltétlenül reménytelen. Közeli barátomnak bejött egyszer, hogy felhívta őket, és addig smúzolgatott, amíg végül behívták.:D


Holnap szerintem írok, legfeljebb nem válaszolnak.

2023. jún. 15. 20:30
 13/29 acelsziv ***** válasza:
34%
Fölösleges. Ez amúgy őket is minősíti. Te elmégy interjúra beleölsz időt, energiát ők meg válaszra sem méltatnak. Na az ilyen cég a dolgozóit is éppúgy semmibe veszi. Nem érdemes foglalkozni velük.
2023. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
21%

Igen, vannak f@sz cégek a munkaerőpiacon. Nagyon is.


Minden feltételnek megfelelsz, ami a hirdetésbe van és mégse hívnak be. Ezzel azért, nehéz kezdeni valamit.


De még inkább akkor, ha behívnak, és még érzed is, hogy szimpatikus voltál, mégsem történik semmi.

Na ez igazán dühítő!


A cégek meg rinyálnak, hogy nincs munkaerő....

De, van munkaerő ba.....meg, csak emberségesen és korrekten kéne bánni velük.

2023. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
71%

"Minden feltételnek megfelelsz, ami a hirdetésbe van és mégse hívnak be. Ezzel azért, nehéz kezdeni valamit."


Nem kötelesek minden jelentkezőt behívni, aki minden feltételnek megfelel.

2023. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
21%

15 - ös!


Ez nem a kötelességről szól, hanem arról, hogy a cégnek munkavállaló kell, a munkavállalónak meg munka.


Vagyis közös az ÉRDEK!


Ha van olyan, aki megfelel minden feltételnek, akkor miért is nem hívja be?

Legalább egy kib....ott interjúra....

2023. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%

De ha a cégnek már megvan az első pár jelentkezőből a munkavállaló, miért hívjanak be még többet? Lehet, hogy megfelel az állásra mondjuk 10, behívnak 5-öt, ebből megvan az új ember, a többit nem fogják behívni, hiába felelnek meg.

Most csak a mi munkahelyünkön volt 2 üres pozíció, nem több, és ez a 2 is teljesen más, nem ugyanarra a munkakörre volt 2 hely, nem fognak 50 embert behívni. Kevés interjú volt, és azokból meg is vannak az új emberek.

2023. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
21%

17 - es!


Akkor szólna, hogy megtalálta, akit keresett.....ne várjon a többi hiába.


Ez olyan ku.....rva nehéz?

2023. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
71%
De minek szóljon? :-D Bocs, nem vagyok HR-es, és én is voltam fura interjún, meg utasítottak el és sokszor nem kaptam választ, de ennyire nem kellene erre rápörögni. Továbblépsz, jelentkezel máshova, jelentkezel egyszerre több helyre. Nem te vagy az atyaúristen.
2023. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
21%

"De minek szóljon?"


Nem is tudom....talán mert ÍGY ILLIK?


Mert alapvető emberi tulajdonság(nak kellene lennie), hogy ha valaki jelentkezik hozzám és nem veszem fel, akkor az a minimum, hogy értesítem a döntésről....indokolással.


De nem vagyunk egyformák.....

2023. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!