Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most jottem vissza betegszabir...

Most jottem vissza betegszabirol es a kollegak ugy neznek ram mintha szimulaltam volna az egeszet. Vagy csak bekepzelem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néz ki egy olyan nézés a gyakorlatban? Csak kíváncsi vagyok.
2023. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szolnak semmit, nem kerdeznek rola,hogy miert voltam tavol, hogy vagyok.Mintha azt hinnek,hogy szimulaltam csak. Pedig komolyan fajt a hatam hetegik, mert meghuztam. De lehet csak lesz▒rják
2023. jún. 15. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert amúgy milyen velük a viszonyod?
2023. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem mindig felhotlen. Sokszor osszekulonbozunk.
2023. jún. 15. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért dolgozol ott? Ugye tudod, hogy hosszútávon nem élet az, hogy "vajon mit gondolnak mások?"
2023. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz. De jo a penz es keves a munka. Penteken 1kor vegzunk es ott a hetvege. Ahol elotte meloztam ott sose volt hetvegem, unnepnapokon is mentunk. a heti 2 pihenos nap meg kb nem volt egyszerre. Itt loghatok az internetes is veletek.
2023. jún. 15. 11:43
 7/10 anonim ***** válasza:
4: Akkor nem kell csodálkozni, hogy nem érdeklődnek.
2023. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egyáltalán nem foglalkoznék velük. Majd ők is lesznek betegek.
2023. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szard le őket, ne foglalkozz velük. Ha kontrollra kell menned, akkor is csak a főnököddel közöld. Magánéleti dologról semmit ne mondj (akkor majd egyből kíváncsiskodni fognak egyébként, tapasztalat:)
2023. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Awh neeem, nem szoktam megosztani semmi maganéletit.

Egyszer meg regebben irtam egy masik melohelyen a fonokomnek egy sms-t hogy olyan rosszul vagyok,hogy felallni nem tudok a wc-rol es ha jobban leszek felhivom. Mikor visszamentem azon rohogtek. HR... Utána nem rohogtek!

2023. jún. 15. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!