Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betegszabiról elég írásban...

Girlll3 kérdése:

Betegszabiról elég írásban tájékoztatni a főnököt vagy fel is kell hívni?

Figyelt kérdés
És ha semmit se reagál, akkor mi van? Még egy jobbulást se válaszol.

2020. dec. 10. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

semmi. te tájékoztattad, a többi az ő dolga.

majd visszamész és vár egy A4-es papír, mert ez is benne van a pakliban.

2020. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es! Kötve hiszem. Lejárt a próbaidőm, azért nem olyan egyszerű így az elbocsátás.
2020. dec. 10. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

óóóó te most jössz a falvédőről.


én láttam már olyat (szemem előtt zajlott) hogy kollega kiment ebédelni,a főnök meg a biztonságis bejött és ott a szemem előtt betettek egy laptopot a fiókjába, majd jegyzőkönyvet vettek fel hogy a kollegát lopáson érték, és ezért fegyelmivel azonnali hatállyal elküldték. és még tanú is volt (én) akit megfenyegetettek ha nem írom alá mint tanú én is repülök.

2020. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alapítványi iskolás őrült már arra is képes, hogy más kérdéséhez választ írjon. Mi jön még?
2020. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as nem állítom, hogy én vagyok a munkahelyemen a kedvenc, sőt. Volt már nézeteltérés és pusmogás rólam, de ez a legalja, amit te most írsz és ezt azért nem nézem ki a kollégámból és a főnökömből, mindenesetre egy olyan helyről jobb is repülni, ahol ilyet megtesznek a betegszabin lévő dolgozóval.
2020. dec. 10. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!