Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek sokan járnak be...

Szerintetek sokan járnak be "pihenni" a munkahelyükre az alábbi értelemben?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy nincs rendben a családi élete, mert olyanok is vannak. De akiknek mondjuk kisgyerekük van, és néha igényelnének egy kis csendet, ami otthon nincs meg, azt a munkahelyen megkapják. Lehetnek ilyenek is?
2023. jún. 18. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehet ilyen
Nem jellemző ez
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Én így teszek. Minél többet legyek távol a gyerektől.
2023. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Portás voltam. Sok olyan volt aki éjszakás műszak után tovább maradt bent/visszajött beszélgetni, kávézni, mert otthon nem tudtak pihenni a feleség, gyerek miatt.

Szabadság alatt kijöttek a gyárba órákra..még volt aki leállás alatt is be akart jönni. Hiányzott nekik a hely.

Azért elég szomorú/szánalmas az ilyen.

2023. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek vannak benne emberek olyan kapcsolatban, ahol nem akar a pár két tagja együtt lenni munka után? Áldom a sorsom, hogy nem ennyire diszfunkcionális, selejt párkapcsolatom van.
2023. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat ismerek csak aki azt hiszi hogy a munkahely arra lett teremtve hogy az otthoni facságokat ott a kollégákra rázúdítsa.
2023. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg helyen van ez a "családbarát" munkahely szlogene alatt.
2023. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen bőven, nálunk is van olyan, aki tuti ezért van bent állandóan pedig mehetne home office-ba, ahogy a felesége is.
2023. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem komoly magánéleti gondom volt párom/exem skizofréniája miatt és a munkahelyen nyugodtam meg valamennyire. Életem egyetlen olyan periódusa, hogy csak a munkám van rendben.
2023. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy van, de több okból is, pl a munkahelyi problémák könnyebbek mint az otthoniak, és abba van inkább belefeledkezve szívesebben hogy ne az otthoni megoldandókra kelljen figyelni. Ezek nem feltétlen parkapcsolati problémák, de akármi más

De amit gyakrabban láttam hogy a magányosabb és a szorongóbb emberek maradnak bent többet ingyen túlórázni is.

2023. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!