Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van fizikai vizsga vagy...

Van fizikai vizsga vagy milyen vizsgák vannak aki korletfelugyelőnek jelentkezik a börtönbe?

Figyelt kérdés

Milyen kitételek vannak a korletfelugyelonel a börtönben (pl: fizikai ) vagy mi a feltétele hogy valaki az legyen. Vagy a hasonló munkáknál a börtönben.

Előre is köszönöm.



2023. jún. 19. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Levike, vagy Balázs?

Szerintem a börtönben erdeklődj. Aki nem volt bent, az honnét tudná?

2023. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy rohadt jól kapnak pénzt.
2023. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alábbi linkeken tudsz jelentkezni és tájékozódni:


[link]


[link]

2023. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pénz nem minden. Teli van szrháziakkal. Én anno az egyikben dolgoztam és szerintem nagyon sok a sárgalapos elmeroggyant kolléga. Az egyiknek az nem tetszett például, hogy a szememet kikerekítettem, amikor elcsodálkoztam (igazi dühkitörése lett csak egy nonverbális reakcióra). Már nem vagyok tagja annak a nyomorult kabarénak, mint sokan mások se. Kaptam egy mentort annak idején és mindenféle teszteket csináltatott, nem egyszer azt véleményezte, hogy átlagon aluli az intelligencia szintem és nem vagyok empatikus... nono ez nem így van, sőt ellenkezője történt a másik munkahelyen (ott egy év alatt osztályvezető helyettessé kineveztek és most is, ha szabadságra megy a főnök engem neveztek ki helyette, mert jó képességeim vannak és gyorsaságban is lekörözök sokat-míg a szrházi előző helyem iskolába se küldött csak felállított egy olyan "diagnózist", ami egyáltalán nem a valóság). A húsdarálóban mondjuk úgy el se küldtek iskolába, holott az előállítás miatt ki kellett volna képezzenek, gyakran gyilkost kellett volna vezetnem felszerelés nélkül és annyi eszem volt, hogy az első alkalommal telefonos hívás alatt meg is tagadtam a parancsot... amíg élek el nem felejtem azt az elmebeteg intézetet. Volt egy bolond kolléga, rendszeresen félregyógyszerelte a betegeket és nem egyszer nekem kellett utána "a szrt söprenem", mert epilepsziásnak beadta a saját gyógyszereit, meg egy másikét is (szívgyógyszerek meg nyugtatók voltak) és egész műszakban figyelnem kellet, sokszor előfordult ez. Mellesleg a fizikai széthajtás is egy tényező, fizikailag megszakítják az embert és a családi élet is nullává lesz, persze vannak ott is olyanok, akik széthízzák magukat, mert helyette Te futsz, nálam mindig ez volt. Én anno egy nagyon jó helyet hagytam ott a BV miatt és kr...ra megbántam az egészet, mind a mai napig visszasírom, hogy egy ilyen mocsokba betettem a lábam otthagyva egy nagyon szép és jó helyet.
2023. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Meg igazából az is érdekelne, hogy milyen a fizikai alkalmassagi?

Milyen szigorúan veszik? Mert hallottam mind a két végletet hogy szinte mindenki atmegy , akár mit csinál, mert orulnek ha jelentkezik valaki de a másik vegletet is hogy nagyon kemény és nagyon nehéz átmenenni rajta.

És nem tudom melyik a valós.

Mert noha szoktam sportolni de nem vagyok igazából sem vékony, sem kigyurt.

Majdnem 2 meterhez társul kb 125 kg.

És szeretnék jelentkezni, mert a jelenlegi munkahelyem ott akarom hagyni és megprobalnam ezt, nagy veszteni valóm nem lenne.


De nagyon szépen köszönöm a bő választ.

2023. jún. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!