Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek erkölcsös globális...

Szerintetek erkölcsös globális gyógyszergyártó vállalatnak dolgozni?

Figyelt kérdés

A kérdés amiatt merült fel, mert a gyógyszergyártók sokszor elég drágán adják a gyógyszert, ami arra kellene, hogy az emberek meggyógyuljanak, egészségesek legyenek.

Persze értem, hogy bizonyos nézőpontból ez ugyanolyan, mint mondjuk, hogy akinek kocsi kell, annak is költeni kell rá.

De ez valahogy kicsit másnak tűnik nekem.

Az szintén egy másik dolog, hogy segíthetek abban, hogy legyen gyógyszer.

Meg hogy az árakat nem én szabom, stb.

De attól még annak a cégnek dolgoznék, amelyik drágán adja a gyógyszereket.



2023. jún. 20. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Az az erkölcs definícióján múlik de amúgy szerintem ez szinte minden erkölcsbe bele kellene férjen.


Használsz valakinek? Igen, annak aki meg tudja fizetni.

Ártasz valakinek? Nem, maximum nem használsz.

2023. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jol keresnek ott altalaban az emberek. igen en dolgoznek.

tudom ebbe bele lehet kötni, de ha most en egyedul elkezdek robin hoodoskodni attol meg a szamlaimat nem fizeti senki, a gyerek otthon ehes marad...

2023. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden gyogyszer mereg. Egyik se gyogyit. Csak arra mennek,h betegen tartsak az embereket
2023. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
#3 a laposföldet se felejtsük el!
2023. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor honnan akarsz te gyógyszert kapni a betegségeidre, ha nem egy gyógyszergyárból? Ha senki nem dolgozik ott, akkor mégis honnan a tökömből lenne gyógyszer. Nyilván a maffia az már probléma és működik a gyógyszergyárak között, de ez és amit te magyarázol az nem ugyanaz.

Egyébként meg szerintem a Coca Cola-nak meg társainak dolgozni na az erkölcstelen, mert semmilyen szinten nincs szükséged rá és baromi káros.

2023. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az erővel ne dolgozz autógyárnak, benzinkútnak, élelmiszerboltnak, ruhaboltnak, banknak, biztosítónak, pékségnek... mert mindent drágán adnak!


Abba meg nem gondoltál bele, hogy a gyógyszerek előállítási költsége is lehet drága?

2023. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!