Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jó vagy rossz...

Szerintetek jó vagy rossz munkahely az ilyen?

Figyelt kérdés
Ahol mikor màr tele a hócipőnk a munkàltatótol elszenvedett sèrelmekkel, akkor a munkaidő utolsó fèl-egy órájàban elbújunk olyan helyre ahol nem lát vezető, ès ott lamentálunk azon, hogy amúgy milyen szar itt dolgozni.
2023. jún. 20. 22:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg de! Nem mi bujkálunk felnőttként :DDDD Vicc.

Téged mi akadályoz meg, hogy keress másik helyet ha annyira szar itt dolgozni?

Tegnap is volt egy ilyen troll kérdés, de ugyanúgy nem kaptunk választ arra, miért nem vált.

2023. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Mert nagy esélyen az is ugyan ilyen szar lesz.


Sorra vehetném, az összes munkahelyem, mindenhol a szarrágás ment a munkáltató részéről.


Félre értés ne essék, egyébként szeretem azt amit csinálok. Tudok, szeretek és akarok dolgozni. Csak bele vagyok fáradva abba, hogy az elvárások az egekben, de cserébe kb nulla amit a munkáltató ezért vissza ad.


Talán vállalkoznom kéne, mert így csak szarrrágó vállalatokat gazdagítok a verejtékes munkámmal, de egyenlőre még nem pattant ki a fejemből semmi nagyszerű vállakozási ötlet, így addig marad ez.

2023. jún. 21. 10:29
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Mondjatok fel egyszerre.
2023. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Már megbocsass kérdező de ha minden hely ahol megfordulták szar volt akkor valószínűleg tényleg veled van a baj.
2023. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

biztos.


rossz munkahelyek pedig nem is lèteznek, csak rossz munkavállalók. Minden munkahely szeretetszolgálat, csak a szemèt dolgozónak mèg ez sem elèg jó.

2023. jún. 21. 13:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ezt mondtam. De ha le tudtad vonni a következtetést hogy minden munkahely szar, akkor biztos elég sokat láttál. És ha elég sokat láttál akkor lennie kellett köztük jo helynek is a nagy szamok törvénye alapján. Namármost ha te nem találkoztál jo hellyel akkor két lehetőség áll fent:

1) Nem láttál elég helyet hogy következtetést vonhass le, tehát ha szar a hely mondj fel és keress mást

2) Veled van a baj mert találtal jó helyet ugyan, de azt is szarként élted meg/szarrá tetted magadnak.

2023. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jó annyira nem szar, legalàbb is biztos van sokkal szarabb is. Most is màr munkaidőbe vàlaszolgatok vissza ide. Sok helyen nincs ilyen lazasàg.
2023. jún. 21. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!