Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Patikai légkör mindenhol...

Cameroon kérdése:

Patikai légkör mindenhol rossz,vagy csak én vagyok rossz munkahelyen ?folyton susmorognak,nem beszélgetnek velem stb

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem se jött be, szakmát is akarok váltani, de mivel az is eü-n belüli lenne, valszeg ugyanilyen szar lesz a kollektíva.
2023. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre a mai világra ,vagyis emberekre ez a jellemző !
2023. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Mindenütt sok a hülye, de az egészségügyben különösen magas a Gizikék és Mancikák aránya, akiknek életük a pletykálkodás és mások b***kurálása. Ez a gyógyszertárakra is jellemző, azzal súlyosbítva, hogy itt gyógyszerészek és gyógyszertári asszisztensek dolgoznak, akik az esetek túlnyomó többségében ugyanolyan egyszerű lelkek, mint a kórházi ápolónők vagy a főorvos úr mellett okoskodó Asszisztens Gizikék, csak sokkal többnek hiszik magukat náluk.
2023. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából el kell mondjam neked, hogy ez mindenhol így van. Gyárba, konyhán, kórházba, közmunkán, takarítóknál... És sorolhatnám! Az emberek valamiért alapból ilyenek, engem is kozositettek ki,mert engem nem érdekel, hogy mit csinál a másik, mert normális dologról nem tudnak beszélni.

Szóval csak ezért ne változtass munkahelyet.

Nagyon kevés az a hely ahol pont a "normálisabb" értékrendű emberek vannak.

Mancikak es Gizikek mindenhol ott vannak!

2023. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen helyeken túl sok a nő. Vagy kevés a munka.
2023. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!