Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a hangulat a munkahelye...

Milyen a hangulat a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Mondjuk van egy kellemes családi hangulat, ahol megy a csevej, a poénkodás egész nap a munka mellett? Avagy jön a főnök és állandóan piszkál hogy többet kell termelni, ami el is rontja a hangulatot? Vagy a kettő között? Vagy valami egyéb?

Milyen munkahely?


2023. jún. 21. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Építőipar, hatalmas válság van. Rossz nagyon. Akinek van esze lelép ebből az országból.
2023. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Én a horror channelt nézem egész nap. Évek óta így dolgozom.
2023. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Gyár. Nagyon jó a szakom. Soha nem éreztem még ennyire jól egy közösségben, pedig dolgoztam már irodában is.
2023. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég jó. Iroda, a kollégáim túlnyomó többsége jó fej. Persze van itt is pár bunkó, de nem kell folyamatosan együtt lenni velük, szerencsére.
2023. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalmas,csak javítunk ha elromlik valami.

Van hogy semmit sem csinálunk,van hogy rohangálunk.

Egyébként meg megy a kibeszélés,megy egymás baxtatása.

Furakodás...

Unalmas,szutyok szar.

De legalább nem vagyok halálra hajtva ezért a kevés pénzért.

Egy jópár nehezebb nap bőven kidolgozom a bért,legalábbis én úgy érzem hogy ekkora területen végképp.

Úgyhogy lehetne jobb is.

2023. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó! Kis, családias hely. A főnök is ugyanúgy dolgozik, mint mi.

De azért nem is csevej és nevetés van egész nap. Mindenki a munkájára koncentrál. Persze beszélgetünk is, de nem folyamatosan.

2023. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha elfogadható, néha jó, de sokszor szimplán közömbös. Olyanokkal nem a legjobb együtt dolgozni akiket emberileg nem tartasz sokra..
2023. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Morálisan egy nagy nulla a hely, ahol dolgozom. Van egy-két önjelölt helikopter, aki nem tudja a pontos helyét a táplálkozási láncban és amikor visszanyal a fagyi nekik, akkor meg felháborodottan tátognak, rohangálnak zokogni különböző helyekre. Ők olyanok, hogy a saját gányolásukon kívül senki más munkáját, eredményeit sem képesek elismerni, - egyszerűen úgy tekintenek mások produktumára, hogy az nem létezik és úgy állítják be, hogy a "bűvös klikk", - amelyet ez a néhány antiszociális szerencsétlen alkot, - tartja el az egész bolygót, nemhogy a kollégákat. Nélkülük már a Parlamenten is rozsdás műanyag lakat fityegne időtlen-idők óta.

Másokkal szemétkedésre 7/24-ben képesek újabb és újabb energiákat mozgósítani, miközben a saját feladataikkal nincsenek tisztában és amit kiadnak a kezükből, az is igénytelen.

Velük csak annyit lehet tenni, hogy úgy kezeled őket, mint ahogyan ők téged: úgy tekintesz rájuk, mint ha ott sem lennének, nem is léteznének.

2023. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Alapjáraton jó, családias környezet, jó fizetéssel és juttatásokkal (irodai munka). Szeretem csinálni és jó munkahely. De! Sajnos csak az a baj, hogy egy irodában 3-an vagyunk. És a két kollégát nem bírom. De ők sem engem.Nekem ez a legnagyobb gond. 5 éve vagyok ott és minden évben elgondolkozom azon, hogy jó lenne felmondani....nézegetek mást. Viszont mindig van visszatartó erő, a fizetés és juttatások is... meg a többi kollégával nincs bajom nagyon jóban vagyunk. Csak az a kettő....igazából ök ketten már régen együtt dolgoztak, mikor én odakerültem. Tudtam hogy ha ennyire össze vannak szokva sokára leszünk igazi "nagy csapat". Hát igen....én a felesleges harmadiknak érzem magam sokszor. Érezhető hogy arra jó vagyok nekik, hogy helyettük is többet dolgozzak, ott legyek mindig ha valamiért ők el akarnak menni előbb munkából és sokszor érdekes hogy mind a ketten lelépnek előbb mert ez meg az a dolguk és elkéreckednek, mert én mindig maradok én úgy is ott leszek egyedül....stb. Elbileg elosztani kéne a munkát de sokszor az egyik nem csinál semmit csak mereszti a seg.ét....helyettük is dolgozom sokszor.
2023. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Őrszolgálat.

Pasik normálisak, lazák, vicceskednek.

Női őrök (az a pár aki van) irigyek, rosszindulatúak, fapofák.


N

2023. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!