Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nyári szabadságra hogyan...

Nyári szabadságra hogyan szoktatok menni általában: többször egy-egy hétre a nyár folyamán, vagy egyszer több hétre?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Többször megyek egy-egy hétre.
Egyszer megyek több hétre.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Egy hét szabi, az úgy néz ki, hogy hétfő-kedden MÉG szinte benned van, hogy kelni kell és menni melóba, hétvégén meg MÁR benned van, hogy jövő héten újra menni kell. Szóval inkább egy levegővel több hetet veszek ki, ha van rá lehetőségem.
2022. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dolgozok nyáron.
2022. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

mennék én többre, de a főnök megmondta aki nélkül 1 hétnél többet kibír a cég arra nincs szükség valójában.

így nincs 1 hétnél több szabi.

2022. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Többször 1 hét mert csak korlátozottan tudnak helyettesíteni, így figyelni kell, hogy mindig legyen valaki, aki meg tudja csinálni a melót. Általában májusban megyek 1 hetet, augusztusban 1 hetet és a 2 közt amikor épp megtehetem, még egy hetet.
2022. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyaron egyszer megyunk, kb egy hetre, de hetvegevel egybekotve, nem szeretek sokat elszorni, mert mashova is kell. Osszel szoktunk wellnesselni menni, a ket unnep kozotti idoszakot mindig kiveszem, azon kivul neha ev kozben is szeretek szabikat kivenni pihenesre.
2022. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Én mondjuk sosem értettem ezt a "benned van" dolgot.

Pénteken felállok, hétfőig rá sem gondolok a munkára még egy átlagos hétvégén sem. Igaz nem gyűlölöm a munkámat.

2022. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hosszabb nyaralás, meg hasonló nem szokott nekem lenni, inkább a hosszú hétvégéket bővítem ki, vagy 1 hetet veszek ki, nekem az úgy elég.
2022. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre több hétre ami csak két hetet jelent, mert hosszabb időre nem tudnának helyettesíteni. Ennyit viszont szeretnék egyben pihenni. Illetve mivel 20-on évesen nincs sok szabim, a maradékot a többi évszakban veszem ki, 1-1 napokat.
2022. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi sajnos nem mehetünk több hétre, max 1 hetet enged a főnök.
2022. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!