Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy állásra többször is...

Egy állásra többször is jelentkeznétek?

Figyelt kérdés
Meg van hirdetve egy adott állás, jelentkezel rá, volt egy interjú, aztán semmi értesítés utána, hogy mi van, utána látod, hogy ugyanaz az állás ismét meg van hirdetve és utána megint és megint(kb minden hónapban)...ilyenkor lehet rá jelentkezni megint, vagy teljesen felesleges, mert megjegyeztek, hogy egyszer már elutasítottak?
2022. márc. 31. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, mert ritka nevem van és emiatt könnyen megjegyezhető vagyok. Ha egy szazezredik nagy/kis/toth/kovács zoltan/sandor/akárki lennék akkor talán.


Viszont ami gáz, hogy minden hónapban meg van hirdetve az adott poszt. Az ilyenek mindig gyanúsnak. Nagy a fluktuáció, szívás a meló, kevés a fizetés, nem az van amit megigertek stb.


Úgyhogy felesleges újra jelentkezni.

2022. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. A cegrol is sokat elmond am, h allandoan hirdetnek.
2022. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem :(
2022. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Az sem kelt jó benyomást, hogy folyton hirdetik az állást, és az sem, hogy az interjú után feléd se vakkantottak. Találsz náluk jobbat.
2022. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Hidd el van ebben tapasztalatom.

Akinek kellesz az max masfel honapon belul keres meg.

De normal esetben 2-3 heten belul szoktak megkeresni

2022. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem, de én a mostani munkahelyemre 3x is jelentkeztem. 2019, 2021 nyár és 2021 ősz. Tudtam, hogy nem azért nem vettek fel, mert nem ment jól, csak mindig volt valaki aki kicsit jobb volt. A harmadik interjú után felvettek 😊
2022. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!