Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is csődnek érzi magát,...

Más is csődnek érzi magát, mert 30 éves korára semmit nem ért el?

Figyelt kérdés
30 éves lettem és semmit nem csináltam eddig. Tehetségem, ha van is valamihez, nem aknáztam ki. Tanulni tanultam, de nincs lenyűgöző karrierem. Család, gyerek nuku. Művészet kilőve, nem értek hozzá, nem alkottam semmit.

2023. jún. 25. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Én ezt a kérdést hét éve írtam ki ide, 31 éves koromban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

Egy csődtömegnek éreztem magam, konkrétan semmihez sem értettem. Azóta rátaláltam az utamra, nagyon jó munkahelyem van, szeretem, amit csinálok, és még van előttem egy csomó lehetőség.

Neked is azt javaslom, hogy járj nyitott szemmel, ha teszel érte, hogy jobb legyen, akkor az lesz.

2023. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató választ! Azóta is elégedett vagy? Ha jól látom a legutóbbi bejegyzés 2021-es.
2023. jún. 25. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Erre van a xanax
2023. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

#1 vagyok.

Tulajdonképpen elégedettebb vagyok, mint 2021-ben. Annyi változott, hogy már nem szabadúszó vagyok, hanem van stabil munkahelyem. Azon a területen, amiről mindig is álmodtam.

Ahhoz képest, hogy a te korodban épp takarítónőként dolgoztam, ez szerintem elég biztató. :)

2023. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is csak egy testre-lélekre szabott út kéne, amin járhatok és akkor OK lennék! 🍀👌
2023. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Alapesetben így lenne, de a konkrét helyzetben (Magyarország, 2023) nem gondolom így, mert bármit csinálhatok, fejen is állhatok, orbanisztánban nem lehet elérni semmit ha nem fideszes haver vagy. 27F
2023. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Csődnek ugyan nem érzem magam, mert az nagyon depizős lenne. De amúgy igen, nagyon elégedetlen vagyok a lehetőségeimmel. Semmi nem jön be. Átlagfizetésből nem lehet jólétet teremteni, családot alapítani. Itt csak a nyomorgás van és a folyamatos lemondás a mindenről.
2023. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!