Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen előjelei vannak(ha...

Milyen előjelei vannak(ha vannak egyáltalán) annak, hogy valakit hamarosan el fognak bocsátani egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Azt ne írjátok, hogy kérdezzek rá, mert nem fogják elmondani, nem is érdekük nyilván, hogy elmondják előre. De vannak e esetleg olyan jelek, amik gyanakvásra adhatnak okot?

2023. jún. 25. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Nincs semmiféle előjel.

Legfeljebb az, ha a fönök már többször megemlíti, hogy "ez így nem lesz jó, tessék jobban dolgozni, mert ha így marad megválunk egymástól"

2023. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Hírtelen mindenki szemét lesz veled.

Engem is elkezdtek bántani, de nagyon, ezt a fajta szívatást már megismerem. Tudtam, hogy kirúgás lesz, az állásukat féltik, ezért akarnak elüldözni.

2023. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kollégák ahogy belépsz, elhallgatnak hirtelen, a gyakszis Julika hangosan közli mindenkivel, hogy kinézte magának a helyedet, ebédelni “véletlenül” nem hívnak meg, a céges honlapon megjelenik egy nyitott pozíció ugyan abban a munkakörben, amit te végzel. A főnök pedig pénteken most először nem szól rád, hogy máskor részletesebb jelentést kér, és mielőtt hazamennél, ellenőrzi a munkaeszközeid állapotát, majd mosolyogva meginvitál az irodájába “kávézni”.

Szóval teljesen úgy tűnhet, hogy előléptet végre 2 hónap után.

2023. jún. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megfagy a levegő ha megjelensz.

Egymással sem beszélgetnek ilyenkor a munkatarsaid, nem néznek a szemedbe.

Majd dolgozol tovább...aztán behívnak az irodába.

2023. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyanom is volt, hogy simán tartósan túlterhelt a gyökér kis tulaj, aztán egyszer nap végén lehordott mindennek, nyilván alacsony teljesítmény mantrázása alap ilyebkor... Beleröhögtem az arcába, berágott, másnap hibátlanul kezembe tolták irodán a lóvét, a papírokat, és ennyi volt. Igen, kitaláltad, közös megegyezés. Nem tartottam bölcs dolognak szkanderozni a tőkeerős gennyládával, főleg hogy hosszú idő után először voltam boldog. :)
2023. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Van amikor semmit se mondanak csak behívnak az irodába, van amikor meg vannak előjelei, például a kollégák csóválják a fejüket (utána szaladnak a főnökhöz) vagy a főnök ejt el egy-két számodra kellemetlen megjegyzést.
2023. jún. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
#5 Igen, valamikor az okozza A LEGNAGYOBB BOLDOGSÁGOT, ha megszabadulsz a helytől! 😃
2023. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!