Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális, hogy a...

Mennyire normális, hogy a kollégáim úgy viselkednek mintha a főnökeim lennének?

Figyelt kérdés
Sajnos gyárba kényszerültem, de ez valami nagyon alja hely. Főképp nőkkel dolgozom és mindegyik dirigálni, parancsolgatni próbál. Már 8 hónapja itt dolgozom ,de helyzet semmit nem javul. Mindegyikük idősebb nő , be kell számolni szabadság alatt mit csinálok , emelett pletykasak és nagyon rosszindulatúak is.

2023. jún. 25. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert lüke vagy, és hagyod magad.
2023. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet lüke vagyok , de én eddig “rendes” emberekkel dolgoztam ezekhez a nőkhöz képest :D
2023. jún. 25. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha nagyon akarod, le tudod magadról szakítani őket, de ehhez a jelek szerint nincs meg benned a hajlandóság, - mert arra van igényed, amiben élsz.

Ne félj, engem úgy kerülnének már, mint ördög a tömjént - és mindezt olyan eszközpark felhasználásával, amiben semmilyen erőszak, arrogancia nincs.

Neked erre van igényed! Élj ebben!

2023. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Ezt szokták csinálni rosszabb helyeken. Általában a legprolibb, legbutább, legagresszívabb kiáltja ki magát "főnöknek" a kisebbségi komplexusa miatt. Verj le neki egyet vagy idegesítsd, amíg szívrohamot nem kap.
2023. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem teljesíted a parancsait, az bőven elég hogy kihozd a sodrából, ilyenkor kettesbe vált, de ne hagyd magad, legyél ugyanolyan engedetlen vele szembe, mint voltál. Ha nagyon elharapóznak a dolgok, akkor mondd meg neki, hogy egyedül a felettesed a főnököd. Lehetőleg a felettesed jelenlétében! 😉
2023. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: Ha be vannak nyalva a főnöknél, akkor nem fog csinálni semmit. Sőt, még esetleg ki is köti, hogyha a kollégák mondanak neki valamit, akkor azt úgy kell vennie, mintha ő mondaná. Tapasztalat.
2023. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os jól írja , amúgy be van nyalva a főnöknél. Arra jöttem rá ez egy olyan cég kb mindenki a másik valaga vége. Elég undorító ami itt megy az újakkal meg olyanok amilyenek.
2023. jún. 25. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha be van nyalva, ott egy kicsit más a felállás, úgyis mondhatnám hogy szopóroller. Vagy átmész Rambo-ba, vagy ott hagyod őket a πcsába!
2023. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!