Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérlek szépen motiválnátok?

Kérlek szépen motiválnátok?

Figyelt kérdés
Régóta nem dolgozok, és rettentő lusta vagyok, a szüleimnél élek, de változtatni szeretnék ezen, és dolgozni. Senki nem motivált és motivál soha. Kérlek szépen Titeket.

2023. jún. 26. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ügyes leszel, szerintem tök jó, hogy reálisan látod magad, ez már egy lépés. Biztos találsz valami munkát, csak nyomni kell és keresgélni. Az akarat fél siker, sokaknak ment, neked is fog. Első lépés a felismerés, neked ez már megvan, csak tovább kell lépni és látni milyen hasznokkal jár, ha lesz kereseted.
2023. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy az #1 is írta tök jó, hogy ezt felismerted és tenni szeretnél ellene. Tudom, hogy nehéz elkezdeni, mert sajnos voltam én is így ezzel 18-20 éves korom közt depressziósan, de hidd el nagyon-nagyon megéri lépni. Ne foglalkozz a sok negatív dologgal, összpontosíts arra amit szeretnél és bízz magadban, hogy sikerülni fog, mert ez tényleg sokat számít hiába közhely.
2023. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Először gondold át, hogy mi az ami érdekel. És ha lehet azon a területen keress képzést vagy munkát.

Lélektelen dolgozni egy gyártósor mellett pl. nem csodálom, hogy nem motivál.

2023. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Menj el Borsodban a cigok közé és lásd, hogy arra a sorsra fogsz jutni, ha nem mvaltpztatsz.
2023. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen, szívesen motivállak! Az életünk során mindannyian találkozunk nehézségekkel, de fontos, hogy ne hagyjuk, hogy ezek megtörjenek minket. Egy nehéz helyzetben az a legfontosabb, hogy ne adjuk fel, és továbbra is mozgásban maradjunk. Íme néhány ötlet, hogyan találhatsz motivációt:


1. Tűzz ki célokat: Az életünk sokkal céltudatosabbá válik, ha céljaink vannak. Írd le, hogy mit szeretnél elérni, és lépésről lépésre haladj a célod felé.


2. Keresd meg az okaidat: Gondolj arra, mi motivál téged az életben. Találd meg azokat az okokat, amikért érdemes dolgoznod, és ragaszkodj hozzájuk.


3. Koncentrálj a pozitív dolgokra: Az életünk tele van pozitív és negatív dolgokkal. Próbálj meg koncentrálni a pozitív dolgokra, és kerülni a negatív energiákat.


4. Kérj segítséget: Ha úgy érzed, hogy nehéz helyzetbe kerültél, ne félj segítséget kérni. Beszélj barátaiddal, családtagjaiddal, vagy fordulj szakemberhez.


5. Ne add fel: Az élet sokszor nehéz, de fontos, hogy ne add fel. Minden nehézségnek van megoldása, és bármilyen kemény is az út, ha kitartó vagy, elérheted a célodat.


6. Dugj egy kiadósat


Remélem, hogy ezek az ötletek segítenek motivációval tölteni, és továbbra is küzdeni az álmaidért és a boldogságodért. Ne feledd, hogy mindig van remény, és mindig van lehetőség arra, hogy javítsunk az életünkön.

2023. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
#5: emberi válaszokat várnak ezen az oldalon, nem chatgpt spamet.
2023. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Ki spammel??? Azt kèrte, hogy motiváljam
2023. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem te motiváltad, hanem bemásoltál egy randomgenerált szöveget. Ha nem vagy hajlandó megírni egy értelmes emberi választ, akkor inkább ne szemeteld az oldalt. Elkezdte ezt már pár ember csinálni idén, és végül ki lettek tiltva érte, a chatGPT-s válaszok pedig törölve. Ezzel csak a törölt válaszaid arányát növeled és a szintlépést zárolod.
2023. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Èn írtam,azt sem tudom,hogy mi az a chatwpt. Kèrdező megbántottalak? 🥵
2023. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Motiválni, hogy munkát vállalj? Minek? Arra motiváljalak, hogy rabszolga legyél? Arra nem tudlak, mert akinek több esze van mint egy marék kőnek az nem akar dolgozni, mert tudja, hogy dolgozni=rabszolgaság... Persze, hogy nem akarsz dolgozni, ki akarna?
2023. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!