Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudok olyan emberekkel...

Hol tudok olyan emberekkel beszélni akik motiválnak?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje le szeretnék fogyni, de jórészt csak itthon tudok edzeni jelenleg (lesérültem, így rendes edzésre nem mehetek, de itthon próbálok azért felsőtestre dolgozni, továbbá az étkezésre figyelni)

Már többször nekiálltam ennek az egésznek, de valami miatt sose bírtam végigvinni, de ha valaki ott van mellettem (akár a neten keresztül is) és hajt hogy csináljam, akkor biztosan menne, mert lenne késztetésem. Nem szerelemre gondolok, de tényleg jó lenne ha valaki ebben a témában támogatna, mivel a környezetem nem érti meg hogy én ebben a formámban nem szeretem magam, így őket nem szeretném ezzel idegesíteni.

A legjobb valami app/weboldal lenne ahol tudok hozzám hasonló embereket találni. Ha esetleg tudtuk ilyeneket légyszi írjátok le és előre is nagyon szépen köszönöm!!


2022. febr. 24. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? fiú, lány? és valóban ennyire súlyos a helyzet?
2022. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figy: lefogyni nem lehet edzéstől. Az evés a kulcs. Rossz csatornába rakod a figyelmedet.
2022. febr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 ha buta vagy legalább maradnál csendben
2022. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 lol. Ez tudomány kiscsávó. Iszonyat kevés extra energia ég el annyi edzőstől, amit egy átlag ember be tud iktatni egy héten.
2022. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nemsokára leszek 15, lány vagyok.

Próbálok a térdem miatt normálisabban enni, de elég nehéz így, hogy napi kb 200 kcalt sem égetek el mozgással (igen, tudom hogy alapvetően is égetek el). Az étkezésemre a szüleim is próbálnak figyelni, meg noszogatnak, szóval az nagyjából megy. Próbálok minél laktatóbb kajákat enni és minél kevesebb csokit/chipset stb. A suliban van, hogy kibirom evés nélkül már és ennek azért örülök, mert oda csak ilyeneket tudtam vinni. Vizen kívül nem nagyon iszok mást.

2022. febr. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!