Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon illik a főnökkel jóban...

Vajon illik a főnökkel jóban lenni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet az új főnökkel jóban lenni? Szeretnék jó kapcsolatot kialakítani!
2023. jún. 28. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az csak előnyökkel járhat, de nem kell nyalni azért, mert sokan keverik a kettőt. Legyél jó munkaerő, megbízható, pontos, stb, ne balhézz mondjuk a főnököddel, legyél vele kedves. Mint bármilyen másik emberrel, így nyilván a főnököddel is lehetsz jóban persze, azt nem tudom mennyire illik, de lényegesen jobb, mintha rosszban lennél vele.
2023. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
beszélgetni kell vele. Ugyanolyan ember mint a többi.
2023. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes: én egy főnökömmel sem small talk-oztam eddig, mégis elviseltük egymást.
2023. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Az is kell hogy kedveljen, mert ha nem kedvel, nyalhatsz neki agyba-főbe, úgy meg fog szívatni hogy észre sem veszed.
2023. jún. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az állásod megtartása a cél, akkor nem a főnökkel kell jóban lenni, hanem a többi kollégáddal...


Szerinted a teljesítményértékelésnél (ami elvezethet ahhoz, hogy kit rúgjon ki) mit fog nézni az idiótája?

A munkádat?


Egy f@szt!


Az fog számítani, hogy a többi kollégád mit mond rólad... mennyire illesz a csapatba. Na nekik kell benyalni....


A "jóban kell lenni a főnökkel" feeling a jutalom osztásnál juthat jelentőséghez...

Nálunk az a lány kapta a legmagasabb bónuszt, és rendszeresen, akiről mindenki tudta, hogy nagyon "jóban van" a főosztályvezetővel...

egyébként a csaj be se nagyon járt dolgozni... ellenben mindig posztolt képeket a napi vásárló körútjáról, egyébként munkaidőben.


Nav - os voltam....

2023. júl. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. A főnöknek mindig igaza van!

2. Ha nincs, az első pont lép érvénybe!

2023. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A teljesitményértékelésnél ha a kollégák rosszat mondanak akkor rossz napoknak néznének elébe azzal az aranyos fönökükkel együtt ...
dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!