Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit illik egy férfinak ajándék...

Mit illik egy férfinak ajándékba adni amiért segítőkész velem?

Figyelt kérdés

Egy fémipari cégnél dolgozom, irodán. Elég sokat járok le a műhelybe "maszekolni", ott van egy fickó aki rendszeresen segít nekem. Nem vagyunk barátok vagy ilyesmi, munkakapcsolat van közöttünk és ennyi. Az elmúlt időszakban tényleg sokszor fordultam hozzá és ezt szeretném neki valahogy meghálálni, de fogalmam sincs, hogy mit illik ilyenkor adni.

Pián gondolkodtam, de az már annyira közhelyes és nem is tűnik nagy ivónak. Én még nagy étcsoki imádó vagyok, esetleg kap tőlem valami spéci csokit vagy ilyesmi, de ez nem túl lányos? Mármint én mindig örülök, ha csokit kapok ajándékba, bárkitől, de ez fordítva is működik?

Esetleg ha van használható ötlete valakinek azt örömmel fogadom.



2023. jan. 20. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Haaaat.. khm.. ha “maszekolsz” vele az nem elég ajándék neki?
2023. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Manapság a leginkább bevált szokás a ghosting vagy a nyilvános megalázás, amit a nők viszonzásul szoktak a férfiak jóindulatáért adni cserébe, szabadon választhatsz.
2023. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Te nő vagy?
2023. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva tényleg nem egyértelmű, elnézést a stílusom miatt és szeretném egyértelműsíteni: én is férfi vagyok. 😅
2023. jan. 20. 19:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senkire se ráírva, hogy szereti-e az alkoholt vagy sem. Valakitől tudd meg, hogy szereti-e, és hogy mit szeret, mert ha csak nem dohányzik, akkor a pia a legjobb ilyenkor.
2023. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg jőféle bor és ennyi ha közhelyes ha nem.Annak általában minden pasi örül.Pálinka is lehet.Csokoládé olyan fura mert ha jól értem te is pasi vagy nemcsak ő,mondjuk mindegy mert akkor is fura pasinak csokit ajándékozni hacsak nem tudod róla hogy milyen csokit szeret.Kitapogatózhatod hogy szereti e a csokit valamilyen cseles szöveggel pl.múltkor finom csoki tortát ettél és akkor reagálni fog vagy megkérdezed szereti e a csoki tortát és ennyi.Így akkor tán a csokit is szereti.
2023. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pia a legjobb ajándék férfinak. Bor, vagy valami erősebb. Esetleg kávé.
2023. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
"én is férfi vagyok." ha valóbban az vagy akkor megkérdezed tőle mint szeret
2023. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy zsugor kőbaltás sose esik mellé.
2023. jan. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Adjál piát , valami töményet(brandy,pálinka,whiskey).

"Spéci csokit" meg ne adjál neki mert buzlnak néz és megrak a műhelyben.

2023. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!