Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igaz, hogy a mai huszonéves...

Igaz, hogy a mai huszonéves generáció már teljesen más, munkahelyeken őket már nem lehet hülyének nézni: rabszolgaként, terrorizálva és alamizsnáért dolgoztatni?

Figyelt kérdés
Hallottam ezzel kapcsolatban már különböző véleményeket, ezért olyan válasza érdekelne akinek tapasztalata van evvel kapcsolatban
2023. jún. 29. 20:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Baromság. 20 éve, huszonéveesen én is felmondtam egyik napról a másikra, ha hülyének akartak nézni. Mert volt aki kisegített, és nagyjából olyan csóró voltam, hogy mindegy volt.

Ma meg kb. a házamat meg az autóimat bukom, de még a háziállataimat is, ha elvesztem a munkát.

2023. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően azt látom, hogy sokkal hamarabb lelépnek. Nálunk a cégben csak a hozzám hasonló balf_szok maradtak meg, akik bekajálják a szöveget előrelépési lehetőségről, megbecsülésről.
2023. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább azt látom, hogy hamar felmondanak.
2023. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Ezt ííígy nem jelenteném ki, de az bizonyított tény, hogy sokkal kevésbé lehet őket tekintélyelvűséggel hülyíteni meg szintjükön alul dolgoztatni.
2023. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
6%
4, tehát nem jók semmire.
2023. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
5, na ezt miből szűrted le?:D
2023. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Igen, munkavállalóként valóban sokkal tudatosabb a mostani generáció.


Érdekes ellentmondás, hogy a magánéletben viszont többnyire rémesen ostobák, és ott már könnyen megvezethető, fogyasztásra kitenyésztett haszonállatokként viselkednek, akik mindenben a kiszolgáltatottságot és a függést keresik.

2023. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
36%

6: neked mire jó egy olyan munkaerő, aki odajön nulla tapasztalattal mondjuk, megmondja a főnöke 20 év tapasztalattal, hogy mit vagy hogyan kellene csinálni, ő meg majd jobban tudja, és felülbírálja, mert hát ne mondják meg neki tekintélyelvűen a tutit.


Kb. ez megy ma. Nyugatabbra meg már a 30 feletti korosztály is ezt csinálja. Voltam középvezető, rémálom volt ezekkel az emberekkel.

Nekem megmondta a főnököm, mit vár el.

Én továbbadtam azt a részét, ami mondjuk a villanyszerelőre tartozik, ők meg rendszeresen simán felülbírálták, mert hát szerintük más épp fontosabb volt. 5 pontos kérdés, ki kapta a kaktuszt az ánuszába?

2023. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem igaz.
2023. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Részben valószínűleg igaz, aki megteheti az meg is teszi nagyjából.
2023. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!