Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Középkorú családos emberek...

Középkorú családos emberek egy munkahelyen, mit turkálnak egy független huszonéves anyagi helyzetében? Néha látják az autót, telefont, ruhát azt ennyi.

Figyelt kérdés

Azért próbálnak kötekedni mert soha nem láttak, és szerintem nem is fognak látni pénzt dobni kóla-kávégépbe, okosabb vagyok annál hogy a kényelemért cserébe bedobáljak többlet összeget egy gépbe, amikor megveszem kedvezően máshol.

Utálatos életunt emberek amúgy, pedig tini, és fiatal felnőtt gyerekkel rendelkeznek, mégis egy szarrágók. Csináltam egy Fb live-ot amiben csak húszasokat számolok 2 perces videóban egy rap alatt, mellette egy drágább whisky-vel, és fújom a füstöt a pénzre, ezt amúgy csak azért csináltam hogy ha nem is reagálnak rá, de lássák ezek a megkeseredett emberek akiknek az a boldogságuk hogy pár forintos kávé nevű löttyre, hívják meg egymást.


2022. febr. 5. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
OMG...😂😂😂😂😂
2022. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom eldönteni ilyenkor ostoba a kérdező, vagy csak egy szánalmas troll :D

de bárhogy nézzük mindenhogy buta :D

2022. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Én megtehetem igen, de szerintem ők nem, amellett hogy hónapról hónapra élnek.

2022. febr. 5. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van, a huszonévesek számolják, hogy az idősebbek mennyivel többet keresnek és mennyi mindenük van. De a korukat azt persze nem irigylik.
2022. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Semmi életed nincsen és megkeseredettségedben állandóan az idősebbekkel foglalkozol,

Még a szabadidődben is.

Írigyled őket. Igaz?!

2022. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Nekem a munkaidőn kívül van elfoglaltságom, ezért nem is foglalkozok más pénztárcájával, magánéletével, viszont ők ennek az ellentétét képezik, így reagálni kellett rá.

2022. febr. 5. 22:10
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

"Csináltam egy Fb live-ot "


Aha!

2022. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, de szánalmas kis lúzer vagy!
2022. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Jól csináltad, hadd lássák csak a lúzerek, h neked mid van😊
2022. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!