Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés jól keresni?...

Milyen érzés jól keresni? Teljes erőbedobással dolgozol emiatt?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 10:00
1 2
 11/15 Psycho ***** válasza:
100%

Nálam a pénzkereset és az erőbedobás mértéke egyáltalán nem függ össze, utóbbi nem lesz több csak azért, mert több a pénz. Sőt!

Saját magam szervezem az időmet, én döntöm el, hogyan, mikor, hány ügyfelet vállalok.

Ha az erőbedobás fogalmába beleértjük azt is, mennyit vállalok, akkor már a határán vagyok annak, hogy konkrétan még kevesebbet, mint amennyit tehetnék. Elsősorban azért, mert nem akarok kiégni, és túlzottan kifulladni. Ha túl sokat vállalok egy nap, a nap végén már nem tudnék úgy koncentrálni, aminek pedig az ügyfél látja kárát. Ezt nem engedhetem meg.


Ettől függetlenül persze nagyon jó érzés látni, mennyi volt a bevétel az adott hónapban. Egyfajta büszkeséggel tölt el. De NEM ez miatt dolgozom nagyobb erőbedobással.


Mindig a tőlem telhető maximális erőbedobással dolgozom. Az ügyfelek számítanak rám, pénzt adnak nekem azért, amit kapnak, tehát az a MINIMUM, hogy minden tőlem telhetőt megteszek.

2023. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a legjobb.

Ha tobbet keresek is ugyanugy honapról honapra élek. A szint nem változik:(

2023. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Teljes erőbedobás nélkül nem tudtam volna felépíteni a vállakozásomat, ami ma sokszorosan többet hoz havonta, mint a legjobban megfizetett alkalmazotti munkakörök, sőt több tucat mebernek én biztosítom a megélhetését.

Az is motiváló, hogy szükség van a szolgálatásiankra, termékeinkre, így van ok a további fejlesztésekre, ráadáasul egy nehezen felépített, jól működő céget csak a hülye nem becsül meg.

2023. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól keresek jelenleg, de rámegy az egészségem, utálom az egészet.


Nyilván jobb, mintha rosszul keresnék és utálnám ugyan úgy, de attól, hogy pl. keresel 500k-t nem leszel 5x boldogabb annál aki 300at keres.

2023. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Még eddig nem sikerült.
2023. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!