Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megijesztettem a kolléganőmet?

Megijesztettem a kolléganőmet?

Figyelt kérdés

Ma sikerült úgy megijesztenem őt, hogy sikított egy nagyot. Éppen jött ki egy ajtóból háttal nem látta, hogy mögötte vagyok és amikor már láttam hogy rám foglépni hátulról szólni akartam, hogy: Vigyázz,...! de nem tudtam végigmondani. Sikított egyet hogy: Vááá! Hirtelen hátranézett majd mondta, hogy "Ba**d meg, (a nevemet) de megijedtem tőled ne ijesztgess már!" A puzlusa azonnal felment kb. 120-ra. Aztán bocsánatot kértem tőle mondtam hogy nem akartam megijeszteni. De úgy felordított attól majdnem én is megijedtem.

Nem vagyok nagyhangú ez tény, de a lépteimet nem hallotta volna meg? Meg az amit hirtelen rámmondott az volt fura hogy ha megijed, akkor miért mond ilyen csúnyát? Mi lehetett a nővel?

22/F



2022. szept. 13. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát megijedt tőled, mert mondjuk épp a tegnap esti horrorfilm járt az agyában, ezért nem is hallott. Sikított, aztán persze azonnal rájött, hogy te vagy az, nincs veszély, de addigra telement a szervezete adrenalinnal, valahogy ki kellett vezetnie, ezért káromkodott.

Teljesen normális emberi reakció.

2022. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
22 évesen úgy beszélsz mintha egy 5 éves szintjén lennél. Nem lehet megijedni vagy mi? Ott állsz mögötte mint egy fsz, persze hogy hirtelen nem tudja mi van és "felugrik a pulzusa", ahogy te mondanád.
2022. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a túlgondolás nem egészséges szintje, egy végtelenül hétköznapi eset nem érdemel ennyi figyelmet.
2022. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Rácsaphattál volna a seggére,mi lesz? Mondod ne ijedezz,csaje
2022. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis sztori, mi is a kérdés?
2022. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megijedt és ennyi, úgy is megmarad az átlagos állapot nem fog rád haragudni se semmi olyasmi.
2022. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!