Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pár nap után felmondani gáz? 20/L

Pár nap után felmondani gáz? 20/L

Figyelt kérdés
Ma kezdtem egy gyárban minőségellenőrként. Be vagyok osztva az egyik területre viszont a nő aki tanít be úgy döntött azon kívül még betanít plusz 2re, hogy neki kevesebb munkája legyen. Mondta is magára viccből, hogy tudja egy szemétláda de ez van (és nevetett mellé 😆). Abban reménykedik, hogy gyorsan be tanulom a területeket és akkor ketten tudnánk vinni 4 műszakban az egészet, de ez így nekem túl sok. Ideg összeroppanása volt neki, mondta hogy ebben készült ki hogy mennyi munkája van, napi 3x rátör szegenyre egy roham. Bruttó 300 ezerért nem éri meg 3-4 műszakban dolgoznom főleg ennyit. Tudom egy nap után nem kellene levonni következtetéseket, de már azon gondolkodom, hogy jovoheten felmondok, nagyok ciki lenne?

2023. júl. 3. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En tuti felmondanek es neki is ezt tanacsolnam..
2023. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem, de gondolom van próbaidőd. Igazából, ha túl sokat várnak el (Igen, Magyarországon eléggé divatos egy munkaerőt 2-3 munkakörre alkalmazni, 2-3 ember helyet) de nem fizetnek meg, akkor lépni kell.
2023. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem csak simán gyári jómunkásemberek közé raktak be, baj nem volt ugyan, de egy olyan szellemi sorvasztóban kezdtem el érezni magamat abban a társaságban, hogy pár nap után menekültem. Nem bántam meg, találtam helyette olyat amit azóta évek óta szeretek és motivál.
2023. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz felmondani sose. Nekem 20 évesen ez a 4. munkahelyem.....

Lassan két hónapja vagyok itt, de amúgy már az első hét után elkezdtem nézegetni a lehetőségeket. Annyi hogy én azért ha nem olyan gáz a hely, akkor maradok általában addig, amíg nem találok másikat.

De ha nem érzed magad jól ott és megteheted, akkor mondj fel!

2023. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezeket a rohamokat nem látják? A munkát egyedül elvégzi jól?
2023. júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Menj ki amerikába.
2023. júl. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A munkáltató a BME lesz gáz elkuldenie téged az első alkalommal mikor lehetősége adódik rá.
2023. júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Bruttó 300?? Az mi?? Heti 20 óra??


Amúgy nyilván nem gáz. Diákmelóban nincs semmi korlát, normál állásban meg van próbaidő, ami alatt bármelyik fél felmondhat indoklás nélkül.

2023. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem valami rózsás perspektíva hogy az akivel "együtt vinnéd" ezt a területet, már eleve közli hogy idegbajos a melótól. Lehet hogy a betanulási időszakod után sűrűn fog betegszabira menni és akkor nyakadba szakad az egész kupleráj (nincs jobb szavam rá). Ha ehhez még a fizu is ekkora vicc amit írsz, akkor meg tényleg nincs miről beszélni, gondolom egy konkrét képzettség kellett, amivel oda felvettek, tehát nem krumplipucolás vagy közmunka az alternatíva ami rád vár ha itt felmondasz
2023. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a munkakri leírásodban? Ha nincsen benne az a +2 munakör, akkor ondjad neki, hogy sorry, de nem csinálod az ő munkáját. Vagy kérj érte külön pénzt a főnökségtől.
2023. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!