Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ennyire nehéz munkát...

Miért ennyire nehéz munkát találni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz munkát találni én úgy látom. Nehéz fizikai munkák ugyan vannak, de ezeket biztos nem bírnám, orvos is alkalmatlannak írna lehet.

Egyszerűen nincsenek munkalehetőségek, úgy kimennék külföldre.



2023. júl. 4. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Aki nem lúzer, annak nem nehéz.
2023. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Engem minden konyvelo irodába felvennének holott nem tudok konyvelni csak pénzügy szamviteli végzettségem van, en nem ugy látom mintha nehéz lenne munkahelyet találni.

Nekem inkább az a bajom hogy elmegy az összes napom éhbérért.

Pl most is dolgozom de olyan nincs hogy kimegyek kulfoldre kipróbálok valami melot es ha nem jön be visszajövök lazán mert kulon fel kéne mondanom inkabb es nem ártana tartalék ami természetesen éhbérek mellett nem jut.

10-20 évnyi melo (és albérlet)mellett is honaprol honapra élnék. És 80 évesen se lenne lakásom sem tartalékom sem.


Naoi 8 at dolgozom teljesen értelmetlenul. Egy tál vacsoráért meg lakbérért meg hogy tudjak vonaljegyet venni.

2023. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Krvaszar itt minden,minden nappal rosszabb
2023. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

En ugy gondolom albérletezés mellett(egyedül) van csak örök kilátástalanság. De ugrálgatni munkahelyről munkahelyre meg így akkora kockázat (tartalék nélkül), hogy inkább a biztos rossz, de azzal legalább ki van fizetve a lakbér de jövő az semmi.

Habár a sírba ugysem viszunk semmit hiába lenne valami 20 millás kocsim is ideiglenesen. Ilyenekkel vígasztalom magam. Meg az olyan mondások hogy a madaraknak sincs semmije mégis boldogok. (Habár azoknak legalább családja van. Nekem az sincs. Csak barmok jutnak.)

2023. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

#3:

És attól jobb lesz, ha nyafogtok?

2023. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Én külföldön könnyebben találtam munkát pedig csak egy szakmunkás vagyok, a fizetés is sokkal jobb, és ami a legfontosabb a hangulat!
2023. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Ebben az országban csak az itsok, mérnökök és bizonyos területeken jártas pénzúgyesek vannak megbecsülve, és mondhatni, megfizetve. Így egyrészt nagyon szerencsésnek gondolom magam hogy én is a megbecsültebbek közé tartozhatok, másrészt pedig nem fair, hogy az ember ebben az országban nem választhatja amit szeretne csinálni, mert ha azt választja akkor könnyen éhen halhat hóvégén. Holott az összes szakma értékes, nyilván nem ugyanannyira, de értékes. A világon mindenhol megfizetik a dolgozó embert.
2023. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

mert nincs piacképes tudásod.


"A világon mindenhol megfizetik a dolgozó embert."


Afrika nyomornegyedeiben is, ahol havonta 2$-ért dolgoznak a szeméttelepen?

2023. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem nehéz csak érteni kell valamihez.
2023. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb munkahelynek nem olyan kell aki tényleg dolgozik, hanem azon versengenek ki tud agyonképzettebb embert találni akivel lehet villogni. 8 diploma, 6 nyelv, 3 jogsi, 20 év munkaviszony 25 évesen, ezek alap dolgok, az meg hogy ténylegesen tudsz-e könyvelni vagy éppen pakolni a raktárban az senkit nem érdekel.
2023. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!