Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon meghallotta, hogy róla...

Vajon meghallotta, hogy róla beszélünk?

Figyelt kérdés

Hétfőn a kollégákkal beszélgettünk, és úgy hivatkoztam a főnökre, hogy "a nyomorék" mert mankóval jár. Azt hittem, hogy nincs is az épletben, majd kolléga rámszólt, hogy halkabban, mert visszajött. Nem tudom, hogy hallotta-e, mert akkor nem láttam, de azóta mintha gorombább lenne velem. Eddig olyan jókedélyü volt, viccelődött, megkérdezte, hogy hogy vagytok fiúk stb, most meg csak fél szájjal köszön reggelente.


Nagyon szégyellem magam, mert igazából szeretek itt dolgozni, a főnök is jó jófej, a fizuval is elégedett vagyok, minden. Együttérzek a fogyatékkal élőkkel, nem szokásom, hogy bárkit is kigúnyoljak, csak akkor valahogy ezt a primitív szót használtam.



2023. júl. 6. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ezek alapján valószínűleg hallotta.
2023. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg szégyelld magad. És igen, valószínűleg hallotta.
2023. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Odakocogsz hozzä es bocsänatot kersz. Ezzel kb le is van tudva a dolog a nagy ätlagnäl...
2023. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Elég buta vagy, remélem kidob hamar.
2023. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
SZégyeld magad
2023. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
nem nyomorékozunk el senkit, még akkor is ha kicsúszott a szzádból.
2023. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!