Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitől lehetek ilyen?

Mitől lehetek ilyen?

Figyelt kérdés

Ha őszinte akarok lenni Igaza van barátnőmnek hogy én csak vagyok/ sőt a kapcsolatunk is csak van, nem tudok dönteni sokmindenben.


Van egy " munkám" a családi üzletben, amit nem szeretek. Nem érzem magam hasznosnak mivel sokszor ülök vagy ülünk tesómmal várjuk a vevőt ( ő kozben rendel árút) én kipakolom ami jön.


Szüleim miatt nem hagyom ott, viszont igaza van h miért??- ez nekem se jó így.. érzem de mégse lépek


Kapcsolatunkban is évek óta nincs szintlépés miattam. Nem,nem a szex miatt vagyok vele.



Úgy érzem csak vagyok, tervek célok nélkül. Se hobbi semmi..munka -alvás-otthoni dolgok ennyi..



Persze mindenki mondja találj ki tervet célt stb.. hiába gondolkodok nem haladok előre mert nem tudok nekikezdeni..


Már ezek miatt a kapcsolatom is haldoklik


2023. júl. 11. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is normális munkahely. A pároddal hétvégente menjetek el strandolni, kirándulni, biciklizni vagy egyszerűen moziba. Főzzetek együtt, próbáljatok ki új ételeket, vacsorázzatok egy hangulatos gyertyavilágítás mellett. Beszélgessetek bármiről.

Nem tudom, hány éves vagy, de érzelmileg mint egy 8 éves. Mielőbb szakadj ki otthonról, ahol mindent helyettes eldöntenek.

2023. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*helyetted
2023. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!