Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyre milyen bemutatk...

Új munkahelyre milyen bemutatkozást küldenétek be?

Figyelt kérdés

Pár mondatos bemutatkozást kell beküldenem képpel együtt, viszont gőzöm sincs, hogy mit írjak bele. Kérték, hogy olyan dolgokat írjak, ami nincs benne az önéletrajzomban.

Na most abban még a hobbim is benne van a.., azon kívül mit írjak bele? A többit megtartanám magamnak.



2023. júl. 12. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Semmilyet. Semmi köze a munkahelyek a hobbihoz, magánélethez. Komolyan elgondolkodnék, hogy tényleg ilyen helyen akarok e dolgozni.


Nekem a munkahely egy hely, ahol azért vagyok mert pénzt kapok érte. Nem a 2. család, meg nem a 2. otthon és nem haverkodni járok be és végképp nem az elsődleges dolog az életemben.

2023. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Szevasztok Tesók!


Szeretek vasat gyűjteni,

Amit érek lopkodni.


Fiatal csajokat tömve,

A foci az életem.


Ha kell dolgozni,

Hányás lesz a négyzeten.

2023. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok.


Viki vagyok, a pénzügyi osztályra jövök július 17-től.


Az eddigi munkám is a pénzügyhöz kötődött, 12 éve dolgozom ebben a szakmában.


Remélem, hogy sikerül egy nagyon jól működő csapatba gyorsan beilleszkednem. Várom a munkakezdest veletek.


Üdv.


Viki

2023. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Győri autóipari beszállító, hatalmas cég... Szeretnék ott dolgozni, de ez a bemutatkozás nagyon KO nekem.
2023. júl. 12. 22:32
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Ha ezt nem tudod megugrani, akkor nincs ott a helyed. Amit előtted írtak az jó, helyettesitsd be magad.
2023. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért szeretnél ott dolgozni, miért érzed úgy hogy csak nyernének ha náluk dolgoznál, stb.
2023. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
6-os az motivációs levél. Nem olyat kérnek.
2023. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

Tiszteletem!

Kis Pista vagyok.

Na viszlát.

2023. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vissza tustam keresni a régebbi bemutatkozásokat, azok alapján megírtam a sajátom. Kb amúgy az az alap mint amit a 3-as írt szóval azt használd nyugodtan.
2023. júl. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

Hú én nagyon utálom ezeket a HRes agymenéseket.

Írd le benne, h házas vagy és x gyerek boldog apukája (így lerázod magadról a céges ribiket)

Jól hangzó hobbik is okésak. Túrázást nagyon csípik. Meg hogy szeretsz játszani a gyerekekkel.

Netről nézel valami kamu, jól hangzó hobbit. Kicsit utána olvasol a dolgoknak és beírsz róla valami érdekességet. Pl. Squash, bicikli buzzulás (karbon vázas fiszem-f@szom dolgok), fotózás stb.


Sorozatnézés, Tv nézés, videojatékozást és hasonló passzív dolgokat nehogy írjál, mert akkor lustának leszel elkönyvelve.

2023. júl. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!